LETERA prezidents viesojās jauniešu nometnē “ALFA”
10/08/2023
Autors: LETERA

LETERA prezidents Normunds Bergs viesojās jauniešu nometnē “ALFA”, kas šogad notiek no 30.jūlija līdz 11.augustam Valkā. 

Nometnes dalībnieki tika iepazīstināti ar Latvijas elektronikas un elektrotehnikas nozari, kā arī sarunā ar jauniešiem tika diskutēts par jaunu produktu izstrādes procesu un biznesa ideju rašanos, par to, ko nozīmē būt uzņēmējam, par pieredzi uzņēmumu izveidē un par galvenajām atziņām uzņēmējdarbībā.

Pēc diskusijas Normunds Bergs atzīst šādas diskusijas nozīmi gan jauniešiem, gan arī pašam: “Vislabākā lekcija ir saruna. Jaunie ir savādāki. Atvērtāki. 1,5h nepārtrauktu jautājumu. Beigās viegli nosvīdis, bet ar uzņemtu lielu enerģijas lādiņu.”

Šogad nometnei “ALFA” jau aprit 56 gads. Tā ir diennakts nometne, uz kuru tiek uzaicināti 30 skolēni no visas Latvijas, kuri izcīnījuši augstus sasniegumus Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē un valsts mācību priekšmetu olimpiāžu eksaktajās zinātnēs uzvarētāji. “ALFA” piedalās dalībnieki vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Jauniešiem nometnē notiek izglītojošas nodarbības dabaszinātņu jomas priekšmetos (fizikā, ķīmijā, bioloģijā, matemātikā un datorzinātnēs) Latvijas vadošo pētnieku, zinātnieku un jomas profesionāļu vadībā, kā arī sportiskas, radošas un atraktīvas brīvā laika aktivitātes nometnes pedagogu vadībā.

Nometni organizē Valsts izglītības satura centrs.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/