Aicinām pieteikt radošus fizikas skolotājus Ekselences balvai 2021
24/08/2021
Autors: LETERA

2021.gadā jau desmito reizi inovatīviem, radošiem un izciliem skolotājiem tiks pasniegta “Ekselences balva”.

Ekselences balva ir novērtējums izcilam skolotāju darbam, kā arī popularizē un ceļ pedagogu profesijas prestižu, sekmē paveiktā ilgtspēju un veiksmīgākās inovatīvās pieredzes pārnesi uz citām skolām. Ekselences balva tradicionāli tiek piešķirta fizikas, bioloģijas, ķīmijas un matemātikas skolotājiem, bet no šī gada tā tiks pasniegta arī vācu valodas skolotājiem

LETERA vairāku gadu garumā atbalsta Ekselences balvas pasniegšanu fizikā, piešķirot naudas prēmiju balvas ieguvējam, kā arī “Iedvesmas balvas” konkursa finālistiem. Pasniedzot balvu pagājušā gadā, LETERA valdes loceklis Ģirts Ozoliņš uzsvēra: “Skolotājs ir atbildīgākā profesija pasaulē, jo skolotāja uzdevums ir iedot jauniešiem redzējumu, kur viņiem doties.”

Ja jums ir zināms šāds fizikas skolotājs, tad aicinām lepoties ar šo skolotāju un pieteikt 2021.gada Ekselences balvai! Skolotāju var pieteikt jebkurš – skolēni, vecāki, kolēģi, skolas vadības pārstāvji.

  • Pieteikšana pagarināta līdz 13.septembrim. Pieteikšanas anketa ŠEIT

Balvai izvirzītajiem skolotājiem ir jābūt šādām kvalitātēm:

  • māca skolēnus būt uzņēmīgiem un radošiem
  • ieinteresē skolēnus mācīties un palīdz sasniegt labākos rezultātus
  • aicina skolēnus izmantot informāciju tehnoloģiju priekšrocības
  • vada stundas arī ārpus klases – dabā, uzņēmumā, zinātnes centrā vai citur
  • sevi profesionāli pilnveido
  • dalās pieredzē ar kolēģiem
  • ir ieguvis labu reputāciju skolēnu, kolēģu, vecāku vidū.

2021.gada Ekselences balvas nolikums ir pieejams ŠEIT.

Ekselences balvu piešķir LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu, Valsts izglītības satura centru, Izglītības un zinātnes ministriju, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti, nozaru asociācijām un uzņēmumiem.

Ekselences balva fizikā tiek pasniegta projekta Nr.3.2.1.1/16/A006 „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros.

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/