Izglītības iestādes un pulciņi

Iestāde
Pulciņš
Piesakies jaunumiem epastā
Izglītības iestādes un pulciņi
Visi
Visi
Izglītības iestādes
Pulciņi
Aglonas vidusskola

Tehniskās Jaunrades pulciņš “Aglona”

Somersetas iela 34, Aglona, Aglonas nov., LV-5304

Edgars Kudiņš, pulciņa skolotājs

 

Alojas Ausekļa vidusskola

Tehniskās jaunrades pulciņš „Jaunie tehniķi”

Ausekļa iela 1, Aloja, Alojas nov., LV-4064

Sarmīte Mangulsone, fizikas skolotāja

 

Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskola

Robotikas un elektronikas pulciņš
Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, LV4601

Kārlis Pīgožnis
karlis.pigoznis@rta.lv 

Balvu Bērnu un jauniešu centrs

Balvu BJC “Elektronikas pulciņš”

Brīvības iela 48, Balvi, Balvu nov., LV-4501

Olita Loseva, direktore

bbjc@balvi.lv

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs

Bauskas BJC “Elektronikas pulciņš”
Kalna iela 14, Bauska, Bauskas nov., LV-3901

Benita Svareniece, direktore
bjc@bauska.lv

Bebru pamatskola

Robotikas pulciņš 5-7.klase
Bebru pamatskola, Vecbebri, Bebru pag., Kokneses nov., LV-5135

Valdis Silovs, pulciņa skolotājs

Bērnu un jauniešu centrs “Altona”

Pulciņš “Robotika”
Altonavas iela 6, Rīga, LV-1004

Elmārs Lelis, interešu izglītības skolotājs

Bērnu un jauniešu centrs “Junda”

Pulciņš “Radioelektronika”
Skolas iela 2, Jelgava, LV-3001

Mārtiņš Eizengrauds, pulciņa skolotājs

Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils”

Pulciņš “Radioelektronika”
Krišjāņa Barona iela 99, Rīga, LV-1012

Jānis Ozols-Ozoliņš, pulciņa skolotājs

Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis”

Pulciņš “Robotika”
Silciema iela 3, Rīga, LV–1024

Raivis Ieviņš, interešu izglītības skolotājs

Blīdenes pamatskola

Pulciņš “Lego robotika”
Skolas iela 1, Blīdenes pag., Brocēnu nov., LV-3852

Jānis Neimets, pulciņa skolotājs

Carnikavas pamatskola

Carnikavas pamatskolas “Elektronikas pulciņš”

Nākotnes iela 1, Carnikava, Carnikavas nov., LV-2163

 

 

Dagdas vidusskola

Dagdas vidusskolas “Elektronikas pulciņš”

Mičurina iela 3a, Dagda, Dagdas nov., LV-5674

Valdis Orols, direktora vietnieks informātikas jautājumos

 

Daugavpils 15.vidusskola

Pulciņš “Robotika”

Valkas iela 4, Daugavpils, LV-5417

Dmitrijs Marcinkevičs, pulciņa skolotājs

 

Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs „Jaunība”

Pulciņš “Radioelektronika”

Tautas iela 7, Daugavpils, LV-5417

Jevgeņijs Konovalovs, pulciņa skolotājs

 

Daugavpils Tehnikums, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Strādnieku iela 16, Daugavpils, LV-5404

Profesionālā vidējā izglītība

Mācību programma: Elektrotehniķis

Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola

Pulciņš “Elektronikas pamati”
Rīgas iela 50, Liepāja, LV-3401

Valdis Priedols, fizikas skolotājs
valdis.priedols@liepu.lv

Dricānu vidusskola

Pulciņš “Robotika”
Dricānu vidusskola, Dricānu pag., Rēzeknes nov., LV-4615

Jānis Ikstens, pulciņa skolotājs

Druvas vidusskola

Pulciņš “Lego robotika”
Skolas iela 2, Druva, Saldus pag., Saldus nov., LV-3862

Dace Dumbare, pulciņa skolotāja
dace.dumbare@inbox.lv

Grobiņas ģimnāzija

Grobiņas ģimnāzijas “Robotikas pulciņš”
Skolas iela 1, Grobiņa, Grobiņas nov., LV-3430

Dace Tomsone, interešu izglītības pedagogs

Grobiņas sākumskola

Robotikas pulciņš 1.-6.klasei

Skolas iela 1, Grobiņa, Grobiņas nov., LV-3430

Dace Tomsone, interešu izglītības pedagogs

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Robotikas pulciņš 5.-7.klasei
Parka iela 27, Koknese, Kokneses nov., LV-5113

Valdis Silovs, pulciņa skolotājs

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs

Pulciņš “Robottehnika”

Brīvības iela 258, Jēkabpils, LV-5201

Maksims Spaskovs, pulciņa vadītājs

maksim.spaskov@gmail.com

Jelgavas 5.vidusskola

Jelgavas 5.vidusskolas “Robotikas pulciņš”
Aspazijas iela 20, Jelgava, LV-3001

Josifs Spirts, pulciņa skolotājs

Jelgavas Amatu vidusskola

Jelgavas Amatu vidusskolas “Elektrotehnikas pulciņš”

Akadēmijas iela 25, Jelgava, LV-3001

Mārtiņš Eizengrauds, pulciņa skolotājs

 

Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs

Pulciņi “Radioelektronika” un “Elektronikas pamati”

Zemgales iela 4, Jūrmala, LV-2008

Nauris Seržants un Andis Celmiņš, pulciņu skolotāji

bjic@edu.jurmala.lvbjic@e-apollo.lv

Jūrmalas profesionālā vidusskola, Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Slokas iela 68, Jūrmala, LV-2015

Arodizglītība

Mācību programma: Elektrotehnikas montētājs

Krotes Kronvalda Ata pamatskola

Pulciņš “Diodes”
Krote, Bunkas pag., Priekules nov., LV-3444

Dzidra Šterna, fizikas skolotāja
krote_psk@inbox.lv

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs

Pulciņš “Radio-televīzija”
1905.gada iela 10, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301

Viktors Fiļippovs, pulciņa tehniskais vadītājs
ignitis@inbox.lv

LEARN IT

Programmēšanas nodarbības
Krišjāņa Valdemāra iela 45, Rīga, LV-1010

Elīna Ingelande
elina@learnit.lv

Lielvārdes izziņas un eksperimentu centrs “Lielvārdi”

Pulciņš “Elektronikas pamati”

Skolas iela 5, Lielvārde, Lielvārdes nov., LV-5070

Jānis Lūsis, centra vadītājs

janis@lielvardi.lv

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs

Liepājas BJC “Elektronikas pulciņš”
Brīvības iela 39, Liepāja, LV-3401

Arnis Bača, pulciņa skolotājs

Liepupes pamatskola

Liepupes pamatskolas Robotikas pulciņš un “Radioelektronikas pulciņš”

“Veiksmes”, Liepupes pag., Salacgrīvas nov., LV-4023

Rita Gulbe, pulciņa vadītāja

liepupespsk@salacgriva.lvgulber@inbox.lv

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs

Pulciņš “Elektronika”
Tirgus iela 22, Ludza, Ludzas nov., LV–5701

Jānis Žuks, pulciņa vadītājs

Ludzas pilsētas ģimnāzija

Pulciņš “Robotika”
Blaumaņa iela 4, Ludza, Ludzas nov., LV-5701

Ināra Petrovska, pulciņa skolotāja

Madonas Bērnu un jauniešu centrs

Tehniskās jaunrades pulciņš „Lai top”

Skolas iela 8a, Madona, Madonas nov., LV-4801

 

Ināra Meikališa, pulciņa skolotāja

bjc@madona.lv

Mazsalacas vidusskola

Mazsalacas vidusskolas “Robotikas pulciņš”

Parka iela 31, Mazsalaca, Mazsalacas nov., LV-4215

Kaspars Vāle, projekta vadītājs

 

Ogres Tehnikums, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Ogres Tehnikuma “Robotikas pulciņš”

“Aizupes”, Tīnūžu pag., Ikšķiles nov., LV-5001

Ēriks Kļaviņš, pulciņa vadītājs

 

Ogres Tehnikums, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Aizupes,Tīnūžu pagasts,Ikšķiles novads,LV-5001

Profesionālā vidējā izglītība

Mācību programma: Elektronikas tehniķis

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs

Pulciņš “Loģiskās rotaļlietas”

Kooperatīva iela 6, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301

Guntars Ormanis, izglītības metodiķis, interešu izglītības skolotājs

preilubjc@pvg.edu.lv;

Preiļu Valsts ģimnāzija

Preiļu Valsts ģimnāzijas “Robotikas pulciņš”

Kooperatīva iela 6, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301

Juris Erts, pulciņa skolotājs

juris.erts@preili.lv

Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs

Pulciņš “Elektronika”

Krasta iela 31, Rēzekne, LV-4600

Guntis Koļčs, interešu izglītības pasniedzējs

 

Rīgas 34.vidusskola

Pulciņš “Robotika”
Kandavas iela 4, Rīga, LV-1083

Dana Karhu, direktora vietniece informātikas jomā
dana0502@inbox.lv

Rīgas 41.vidusskola

Pulciņš “Lediņš”
Slokas iela 41a, Rīga, LV-1007

Rīgas 85.vidusskola

Informātikas pulciņš “Digitāļi”
Nīcgales iela 22, Rīga, LV-1035

Jānis Aizupietis, informātikas un programmēšanas pamatu skolotājs
jaizupietis@gmail.com

Rīgas 9.vakara (maiņu) vidusskola

Pulciņš “Elektronikas un alternatīvā enerģija”
Stāmerienas iela 8, Rīga, LV-1006

Edmunds Garkājs

Rīgas Angļu ģimnāzija

Pulciņš “Robotika RAG”
Zvārdes iela 1, Rīga, LV-1004

Jānis Līmežs, direktora vietnieks informātikas jautājumos

Rīgas Rīnūžu vidusskola

Pulciņš “Ziņkārīgo fiziķu klubs”
Ziemeļblāzmas iela 59, Rīga, LV-1015

Irina Vasiļjeva, fizikas skolotāja
irina.vasiljeva@rinuzi.lv

Rīgas Tehniskā koledža, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Braslas iela 16, Rīga, LV-1084

Augstākā izglītība

Studiju programmas: Elektrisko iekārtu speciālists, Elektronikas speciālists, Telekomunikāciju speciālists

Rīgas Tehniskā universitāte

RTU “Robotikas klubs”
Meža iela 1, Rīga, LV-1048

Kārlis Berkolds

robotikas.klubs@gmail.com

Rīgas Tehniskā universitāte

Kaļķu iela 1, Rīga, LV-1658

Augstākā izglītība

Studiju programmas: Elektronika un mobilie sakari, Telekomunikācijas, Transporta elektronika un telemātika, Enerģētika un elektrotehnika, Adaptronika, Elektrotehnoloģiju datorvadība, Enerģētika un elektrotehnika, Intelektuālas robotizētas sistēmas

Rīgas Tehniskās Universitātes Inženierzinātņu vidusskola

RTU Inženierzinātņu vidusskolas “Elektronikas pulciņš”
Kronvalda bulvāris 1, Rīga, LV-1010

Virgīnija Vītola, fizikas skolotāja

Rīgas Teikas vidusskola

Pulciņš “Robotika”
Aizkraukles iela 14, Rīga, LV-1006

Jānis Pētersons, pulciņa skolotājs

rtvs@riga.lv

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas “Robotikas pulciņš”
Raiņa bulvāris 8, Rīga, LV-1050

Jānis Zaharans, pulciņa vadītājs

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija

Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas “Jauno fiziķu pulciņš”
Krišjāņa Valdemāra iela 1, Rīga, LV-1010

Pulciņš “Programmēšana”
Krišjāņa Valdemāra iela 1, Rīga, LV-1010

Virgīnija Liepiņa, fizikas skolotāja

Raivis Ieviņš, pulciņa skolotājs

 

Rīgas Valsts tehnikums, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Pulciņš “Inovatīvo tehnoloģiju izstrādātāju pulciņš”
Krišjāņa Valdemāra iela 1c, Rīga, LV-1010

Normunds Pauders, profesionālo priekšmetu pedagogs
normunds.pauders@rvt.lv

Ineta Īvāne, direktores vietniece izglītības kvalitātes un attīstības jomā

Ineta.Ivane@rvt.lv

ROBO HUB

Lego robotikas mācību programmas
Brīvības iela 224, 1 korpuss, Rīga, LV-1039

Āris Kotāns
info@robohub.lv

Rugāju novada vidusskola

Pulciņš “Robotika (elektronika)”

Kurmenes iela 87, Rugāji, Rugāju nov., LV-4570

Jānis Ikstens, pulciņa skolotājs

 

Salacgrīvas vidusskola

Pulciņš “LEGO robotika”
Pērnavas iela 31, Salacgrīva, Salacgrīvas nov., LV-4033

Guntars Ūdris, pulciņa skolotājs

Siguldas novada jaunrades centrs

Pulciņš “Elektronika”

Skolas iela 3, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150

Edgars Bajaruns, pulciņa vadītājs

ilze.sulte@sigulda.lvjc@sigulda.lv

Smiltenes vidusskola

Pulciņš “Jaunie konstruktori”

Dakteru iela 27, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729

Andrejs Miķis, fizikas skolotājs

ingasav@yahoo.comandrejs@smiltene.lv

Talsu Kristīgā vidusskola

Pulciņš “TKS elektroniķi”
J.Grota iela 1, Talsi, Talsu nov., LV-3201

Guntars Ēcis, fizikas skolotājs

Talsu Valsts ģimnāzija

Talsu Valsts ģimnāzijas “Elektronikas pulciņš”
Brīvības iela 29, Talsi, Talsu nov., LV-3201

Ilze Kļaviņa, pulciņa skolotāja

Tehniskās jaunrades nams „Annas 2”

TJN Annas 2 “Elektronikas pulciņš”
Annas iela 2, Rīga, LV-1001

TJN Annas 2 “Programmēšana”
Annas iela 2, Rīga, LV-1001

Egmonts Pavlovskis, pulciņa skolotājs

Raivis Ieviņš, pulciņa skolotājs

 

Transporta un sakaru institūts

Lomonosova iela 1, Rīga, LV-1019

Augstākā izglītība

Studiju programmas: Elektronika, Telekomunikācijas, Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli

Tukuma 2.vidusskola

Tukuma 2.vidusskolas “Elektronikas pulciņš”
Raudas iela 16, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

 

Vaiņodes vidusskola

Pulciņš “Jaunieši – nākotnei”
Avotu iela 4, Vaiņode, Vaiņodes nov., LV-3435

Iveta Mame, pulciņa skolotāja

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas “Elektronikas pulciņš”

Raiņa iela 28a, Valka, Valkas nov., LV-4701

Dace Langenfelde, projektu vadītāja asistente

gimnazija@valka.lv;

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

Robotikas klubs “RoboQuick”

Zvaigžņu iela 4, Valmiera, LV-4201

Arta Pūgule-Ignate, informātikas skolotāja

arta.pugule@gmail.com

Valmieras Viestura vidusskola

Pulciņš “Robotika”

Viestura aleja 3, Valmiera, LV-4201

Ventspils Augstskola

Inženieru iela 101a, Ventspils, LV-3601

Augstākā izglītība

Studiju programmas: Elektronika, Kuģu navigācijas elektronika

Ventspils Digitālais centrs

Pulciņš “Robotika”
Akmeņu iela 3, Ventspils, LV-3601

Inguss Blaudums, pulciņa skolotājs
inguss.blaudums@ventspils.lv
Kitija Kuduma, pulciņa skolotāja
kitija.kuduma@ventspils.lv

Ventspils Jaunrades nams

Pulciņš “Radioelektronikas laboratorija”
Maiznieku iela 11, Ventspils, LV-3601

Viktors Bagienskis, pulciņa skolotājs

 

Ventspils Tehnikums, Profesionālās izglītības kompetences centrs

Saules iela 15, Ventspils, LV-3601

Profesionālā vidējā izglītība

Mācību programmas: Elektrotehniķis, Elektronikas tehniķis

Vidzemes Augstskola

Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201

Augstākā izglītība

Studiju programma: Mehatronika

Vidzemes reģiona profesionālās izglītības “Attīstības kompetences centrs”

Purva iela 12, Valmiera, LV-4201

Profesionālā tālākizglītība

Mācību programma: Elektromontieris