LETERA biedri iepazīstas ar SIA “SILMOR” pieredzi
23/02/2023
Autors: LETERA

LETERA biedri turpina aktīvi dalīties savā pieredzē. Šoreiz pieredzes apmaiņas vizītē iepazināmies ar industriālā marķējuma ražotāju SIA “SILMOR”.

Jau kopš 1995. gada SILMOR ražo industriālo marķējumu, metāla plāksnītes ar augstu noturību, industriālās uzlīmes, vadības klaviatūras, priekšpaneļu uzlīmes, blīvējumus un izolācijas komponentes, kā arī nodrošina tiešo druku uz korpusiem un veic komplektēšanas darbus. Bija ļoti interesanti apmeklēt ražotni un dzirdēt SILMOR stāstu, kā ģimenes uzņēmums izaudzis no 12 m2 darbnīcas mājas bēniņos līdz 1500 m2 modernai ražotnei, saglabājot savas pamatvērtības – atbildība, drosme, aizrautība, cilvēcība.

Pasākuma dalībnieki uzzināja par SILMOR produktiem un pakalpojumiem, iepazinās ar tā pieredzi, kā motivēt un iesaistīt darbiniekus uzņēmuma izaugsmē. SILMOR līdzīpašniece un vadītāja Liene Gaspažiņa pastāstīja par izmantotajiem risinājumiem, lai sakārtotu darba vidi uzņēmumā, un piemērotajiem LEAN elementiem, kā arī pieļautajām kļūdām to ieviešanā. Papildus bija iespēja noklausīties vieslektores Olga Condorfas, veselības veicināšanas un labbūtības ekspertes no Mercer Marsh Benefits interesantu un vērtīgu prezentāciju “Darbinieku ilgtspējas un labbūtības programma kā konkurētspējas priekšrocība ražošanas uzņēmumiem”, kas rosināja apzināties, cik būtiska loma ir uzņēmuma kultūrai papildus finansiālajiem motivēšanas rīkiem.

Pieredzes apmaiņas vizītē piedalījās 20 dalībnieki no 9 uzņēmumiem un izglītības iestādēm. Paldies SILMOR par laipno uzņemšanu! Informācija par turpmākajām pieredzes apmaiņas vizītēm sekos!

Pieredzes apmaiņas vizītē demonstrētās prezentācijas:

6 FOTO

 

 

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/