Pieredzes apmaiņas vizīte AS “HansaMatrix”
14/10/2019
Autors: LETERA

10.oktobrī LETERA biedri pieredzes apmaiņas vizītē iepazinās ar vienu no lielākajiem elektronikas ražošanas pakalpojumu sniedzējiem un produktu izstrādātājiem Ziemeļvalstīs – AS “HansaMatrix”.

Pēdējā desmitgadē AS “HansaMatrix” ir bijis visstraujāk augošais uzņēmums nozarē. 2001.gadā, kad tika atklāta Ogres ražotne, tajā strādāja tikai 7 darbinieki. Pašlaik HansaMatrix grupā ir nodarbināti vairāk kā 350 darbinieki un apgrozījums pārsniedz 22 milj. EUR. Vairāk – www.hansamatrix.com

Pieredzes apmaiņas vizītes mērķis bija iepazīstināt LETERA biedrus ar AS “HansaMatrix” pieredzi ražošanas efektivitātes paaugstināšanā. AS “HansaMatrix” Ogres ražotnes vadītājs Arnis Irbens vizītes dalībniekiem sniedza izsmeļošu informāciju par HansaMatrix uzņēmumu grupu, tās izaugsmi un sniegtajiem pakalpojumiem. Savukārt, kvalitātes vadītājs Audris Lukaševičs novadīja uz prakstiskiem piemēriem balstītu lekciju “Kvalitātes vadība, produktivitātes un ražošanas efektivitātes veicināšana”. Ar lekcijā sniegtajiem piemēriem par AS “HansaMatrix” ieviestajiem ražošanas efektivitātes paaugstināšanas pasākumiem varēja iepazīties arī ražotnes apskates laikā, kā arī apsriest tos diskusijā.

Ņemot vērā vizītes tematiku, tajā piedalījās 19 uzņēmumu, ražošanas un kvalitātes vadītāji, pārstāvot 11 dažādus asociācijas biedrus.

8 FOTO

Pieredzes apmaiņas vizīte tika organizēta projekta Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/