AS “SAF Tehnika” dalās pieredzē ar LETERA Klastera dalībniekiem un partneriem
22/10/2018
Autors: LETERA

17.oktobrī LETERA Klastera dalībnieki un partneri pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja AS “SAF Tehnika”. Pieredzes apmaiņas vizītes dalībniekus AS “SAF Tehnika” valdes priekšsēdētājs Normunds Bergs iepazīstināja ar uzņēmuma jauno produktu līniju “Aranet”. Aranet ir IoT sensoru sistēma, kas ir izmantojama dažādās tautsaimniecības nozarēs, lai reālā laikā kontrolētu un analizētu vides rādītāju izmaiņas. Šāda sensoru sistēma ir izmantojama arī klastera dalībnieku ražotnēs, lai paaugstinātu darbinieku produktivitāti, uzlabojot darba vides apstākļus. LETERA Klastera dalībnieku un partneru pārstāvji tika iepazīstināti arī ar citiem AS “SAF Tehnika” ražotajiem produktiem, inovācijām, tehniskajām iespējām un pieredzi jaunu tirgu apgūšanā. Tāpat tika nodrošināta iespēja iepazīties ar produktu izstrādes un ražošanas procesu, kā arī neformālā gaisotnē apspriest nozares aktualitātes un izaicinājumus.

AS “SAF Tehnika” ir ne tikai viens no lielākajiem elektronikas un elektrotehnikas nozares uzņēmumiem Latvijā, bet arī viens no vadošajiem mikroviļņu datu pārraides iekārtu ražotājiem visā pasaulē. Bez mikroviļņu datu pārraides iekārtām un IoT sensoru sistēmām uzņēmums ražo arī mikroviļņu mēraparatūru. AS “SAF Tehnika” produkcija tiek realizēta vairāk kā 130 pasaules valstīs. Uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 14 milj. EUR un tiek nodarbināti vairāk par 180 darbiniekiem. Vairāk – www.saftehnika.com un https://aranet.com.

5 FOTO

Pieredzes apmaiņas vizīti LETERA organizēja projekta Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/