Plaši apmeklēts pieredzes apmaiņas pasākums SIA “LEXEL Fabrika” ražotnē
05/06/2018
Autors: LETERA, video: SIA LEXEL Fabrika, foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Uzsākot organizēt pieredzes apmaiņas vizīšu ciklu LETERA biedru ražotnēs, 24.maijā SIA “LEXEL Fabrika” uzņēma pirmo šāda veida pasākumu. Vizīte tika organizēta uzņēmumu un ražošanas vadītājiem kā pieredzes apmaiņas un zināšanu pārneses pasākums ar labās prakses piemēriem dažādās ar uzņēmumu efektivitāti saistītās jomās.

Pieredzes apmaiņas vizīte SIA “LEXEL Fabrika” bija ļoti plaši apmeklēta. Tajā piedalījās 23 dalībnieki no 13 uzņēmumiem. Pasākuma dalībniekus ar SIA “LEXEL Fabrika” vēsturi, struktūru un nākotnes plāniem iepazīstināja uzņēmuma vadītājs Laurent Gueroux. Tāpat LETERA biedriem tika noorganizēta rūpnīcas apskate, informējot par ražošanā izmantotajiem procesiem, to priekšrocībām un trūkumiem. Papildus iepriekš minētajam SIA “LEXEL Fabrika” klientu apmierinātības un kvalitātes vadītājs Jānis Sams rīkoja semināru “Ražošanas monitoringa tiešsaistes sistēma”. Seminārā tika prezentēta SIA “LEXEL Fabrika” pieredze, ieviešot tiešsaistes ražošanas monitoringa sistēmu, kas ietver pasūtījumu apstrādi, ražošanas uzdevuma izpildes rādītājus, atbalsta funkciju reakcijas ātrumu problēmu gadījumā, kā arī operatoru kompetenču vadību.

SIA “LEXEL Fabrika” ir Schneider-Electric grupas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 1993.gada un ir nozarē lielākais elektronikas un elektroinstalācijas sērijveida produktu ražotājs. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 255 darbiniekus. Tā pārdošanas apjoms ir lielāks par 8 miljoniem vienību gadā un apgrozījums pārsniedz 51 miljonu EUR.

Ņemot vērā gan lielo dalībnieku skaitu, gan arī pozitīvās atsauksmes par pasākumu, LETERA turpinās šādu vizīšu organizēšanu. Nākamais pasākums tiks rīkots pie modulāro sintezatoru ražotāja SIA “Erica Synths”. Pieredzes apmaiņas vizītes tiek rīkotas projekta Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros.

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/