LETERA Klasteris piedalījās Baltijas Klasteru forumā
22/05/2018
Autors: LETERA

Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris tika pārstāvēts pirmajā Baltijas Klasteru forumā, kas 16.maijā notika Viļņā. Pasākums tika rīkots ar mērķi Baltijas valstu klasteriem sniegt iespēju jaunu partneru atrašanai. Forumā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieku no 7 valstīm un tas bija vērsts uz internacionalizācijas, klasteru partnerības un sadarbības iespēju attīstību. Pasākuma dalībniekiem eksperti sniedza vērtīgu informāciju par klasteru attīstības politiku, finansēšanas iespējām un atbalsta programmām. Liela uzmanība tika pievērsta klasteru partnerības iespējamiem attīstības scenārijiem Baltijā, radītajiem draudiem un iespēju analīzei.

Baltijas Klasteru foruma ietvaros tika rīkota arī C2C (klasteris2klasteris) un B2C (bizness2klasteris) tikšanās sesija. Tikšanās sesijā LETERA Klasteris vienojās par potenciālu sadarbību kopēju projektu īstenošanā ar Lithuanian Automotive Export Association (LAuGEA) un Cluster Logistics no Ukrainas, kā arī par pieredzes apmaiņas pasākumu organizēšanu ar Visoriai Information Technology Park (VITP).

Paralēli Baltijas Klasteru forumam norisinājās lielākā inženierzinātņu nozaru izstāde Lietuvā – BALTTECHNIKA 2018. Lai gan izstāde Baltijas mērogā ir neliela, tā sniedza labu iespēju iepazīties ar Lietuvas nozīmīgākajiem inženierzinātņu uzņēmumiem, pētniecības un izglītības iestādēm, kā arī ar to sasniegumiem un potenciālu.

5 FOTO

Projekts Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris”

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/