Uzaicinām piedalīties “Elektronikas dienā 2018”
09/10/2018
Autors: LETERA

Uzaicinām bērnus un jauniešus, kas darbojas elektronikas un robotikas tehniskās jaunrades pulciņos, pulciņu un vispārizglītojošo skolu skolotājus piedalīties pasākumā „ELEKTRONIKAS DIENA 2018”.

Elektronikas diena tiek rīkota jau piekto gadu. Šajā gadā tā notiks 2018.gada 15.novembrī, Rīgas Tehniskās Universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, Rīgā. 

Pasākuma ietvaros norisināsies:

  • Elektronikas konkurss “Jaunais elektroniķis 2018”
  • Elektronikas pulciņu darbu izstāde
  • MiniSumo robotu sacensības
  • Līnijsekotāju robotu sacensības
  • Seminārs skolotājiem

Pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem papildus būs iespēja uzzināt par profesionālās un augstākās izglītības un karjeras iespējām elektronikas jomā, kā arī piedalīties interaktīvās, ar dabaszinātnēm saistītās radošajās darbnīcās kopā ar pasākuma vadītāju Kristapu Skuteli, kā arī tiks organizēta iepazīšanās ekskursija ar RTU laboratorijām.

Par visu plašāk pasākuma NOLIKUMĀ. 

Pieteikšanās līdz 2018.gada 5.novembrim, aizpildot pieteikšanās anketas:

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Kontaktinformācija papildus jautājumiem:
Ilgmārs Purmalis
Tālrunis: 67288360
e-pasts: elektronikasdiena@letera.lv

“Elektronikas dienu 2018” organizē LETERA sadarbībā ar LETERA Klasteri, RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāti un studentu pašpārvaldi, RTU Robotikas klubu un Elektronikas klubu, Rīgas Tehnisko koledžu, Valsts izglītības satura centru un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/