Atskats uz “Elektronikas dienu 2019”
29/11/2019
Autors: LETERA

“Elektronikas diena 2019” notika 9.novembrī RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē. Pasākumā piedalījās 150 jaunieši un skolotāji no visas Latvijas. Šajā gadā viens no “Elektronikas dienas” uzdevumiem bija veidot jauniešos izpratni un izglītot tos par videi draudzīgu un atbildīgu rīcību ar elektroierīču un bateriju atkritumiem.

Dalībniekiem, kuri aktīvi darbojas tehniskās jaunrades pulciņos, bija iespēja pierādīt sevi konkursā “Jaunais elektroniķis 2019”, vērot ēnu teātra izrādi, piedalīties izglītojošās spēlēs un interaktīvās darbnīcās par videi draudzīgu rīcību ar elektroierīču un bateriju atkritumiem, kuras vadīja Laboratorium.lv un Starptautiskā Inovāciju skola. Pasākuma apmeklētāji varēja iepazīties ar jauno elektronikas talantu izstrādātajām elektroiekārtām elektronikas pulciņu darbu izstādē. Noskaties kā mums gāja!

“Elektronikas dienu 2019” organizēja LETERA sadarbībā ar RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentu pašpārvaldi. Pasākums tika līdzfinansēts ar Latvijas Vides aizsardzības fonda un projekta Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” atbalstu.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/