SIA “LEO PĒTĪJUMU CENTRS” uzaicina iesniegt pētniecības projektu pieteikumus jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei
19/08/2020
Autors: LETERA

SIA “LEO PĒTĪJUMU CENTRS” uzaicina iesniegt pētniecības projektu pieteikumus jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei, piesakoties kompetences centru programmas 4. kārtas papildu finansējumam!

SIA “LEO PĒTĪJUMU CENTRS” – Latvijas elektrisko un optisko iekārtu ražošanas nozares kompetences centrs apvieno zinātniskos partnerus un komersantus ar mērķi celt komersantu konkurētspēju, atbalstot pētniecības un rūpniecības sektoru sadarbību rūpniecisko pētījumu, jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības projektu īstenošanā.

Latvijas elektrisko un optisko iekārtu ražošanas nozares kompetences centra pētījumi tiek īstenots viedās specializācijas jomā “Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas – aparātbūve (elektronika)”. Programmas mērķis ir komersantu konkurētspējas paaugstināšana, veicinot pētniecības un rūpniecības sektoru sadarbību, īstenojot projektus, kas attīsta jaunus produktus un tehnoloģijas un ievieš tās ražošanā. Programmas mērķa grupa ir sīkie (mikro), mazie, vidējie un lielie komersanti, kas attīsta produktus un tehnoloģijas viedās specializācijas jomās, kā arī pētniecības un zināšanu izplatīšanas organizācijas.

Vairāk informācija SIA “LEO PĒTĪJUMU CENTRS” programmas 4. kārtas prezentācijā un 2016.gada 5.janvāra MK noteikumos Nr. 2 “1.2.1.1. pasākuma “Atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei kompetences centru ietvaros””

Programmas ietvaros pieejamais publiskais finansējums ir 873`199,98 EUR. Pētījumu īstenošanas periods no 01.11.2020. līdz 30.06.2022.

Ja Jums ir interese par pētījumu pieteikšanu, lūgums aizpildīt Pētījuma idejas pieteikumu un budžetu un atsūtīt līdz 15.septembrim uz epastu madara.makare@leopc.lv.

Lejuplādēšanai iesniedzamo dokumentu veidlapas:

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam, sazināties ar SIA “LEO PĒTĪJUMU CENTRS” projekta vadītāju Madaru Makarimadara.makare@leopc.lv vai 29106015.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/