Aizsardzības ministrija ir izsludinājusi pieteikšanos 2019. gada grantu konkursam
08/08/2019
Autors: LETERA

Aizsardzības ministrijas izsludinātā grantu konkursa mērķis ir atbalstīt ar aizsardzības nozari saistītu militāra vai divējāda lietojuma produktu projektu īstenošanu, kā arī veicināt aizsardzības un drošības industrijā ietilpstošo MVU inovācijas.

Konkursa ietvaros kopējais pieejamais Latvijas valsts budžeta līdzfinansējums – 350 000 EUR, ievērojot de minimis principu.
Pieteikšanās līdz š.g. 16. septembra plkst. 17:00.
Konkursu reglamentējošie Ministru kabineta noteikumi, konkursa nolikums, kā arī projekta iesnieguma veidlapas pieejamas Aizsardzības ministrijas māsjaslapā – https://www.mod.gov.lv/lv/uznemejiem/atbalsts-uznemejiem/grantu-programma

Papildus informējam, ka š.g. 21. augustā plkst. 14:00 Latvijas Kara muzejā (Smilšu iela 20, Rīga) notiks informatīvs seminārs par 2019. gada grantu konkursu, kurā dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.
Ņemot vērā, ka grantu konkurss tiek plānots arī turpmākajos gados bez būtiskām izmaiņām reglamentējošajos dokumentos, šī ir iespēja uzzināt vairāk par grantu konkursu arī gadījumā, ja paši neplānojat piedalīties 2019. gada uzsaukumā.
Interesentus lūdzam reģistrēties, rakstot uz epastu Granti@mod.gov.lv

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/