Siguldas Robotu kauss
25/02/2023
09:00
Siguldas pilsētas vidusskola, Krišjāņa Barona iela 10, Sigulda
07/02/2023
Autors: LETERA

Tehniskās jaunrades pulciņu dalībniekus, robotikas entuziastus un robotikas klubu biedrus aicinām pieteikties dalībai Siguldas Robotu kausā!

Pasākuma mērķis ir popularizēt skolēnu interesi par inženierzinātnēm un robotiku, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas un prasmes, novērtēt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas tehniskās jaunrades jomā, kā arī veicināt robotikas un mehatronikas izglītības attīstību Latvijā.

Siguldas Robotu kauss tiks izcīnīts 20 disciplīnās. Papildus tradicionālajām disciplīnām šogad sacensības notiks arī 3 jaunās disciplīnās: LEGO Futbols skolēniem, VEX IQ skolēniem un VEX V5 skolēniem.

Plašāka informācija par sacensību norisi, noteikumi un reģistrācija srk2023.sigrobotika.com. Robotu reģistrācija līdz 22.februāra plkst. 23:59!

Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas, kā arī nav ierobežojumu reģistrēto robotu un komandas dalībnieku skaitam.

Siguldas Robotu kausu organizē Siguldas Izglītības garāža, Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas novada Jaunrades centrs, Preiļu Robotikas klubs, Robotu skola, Transporta un sakaru institūts, MansRobots un iRobot. LETERA atbalsta sacensību norisi ar balvām uzvarētājiem.

Kontaktpersona:
Edgars Bajaruns
22137795, edgars@sigrobotika.com

Siguldas Robotu kauss ir trešais no sešiem Latvijas Robotikas čempionāta posmiem. Ar pilnu Latvijas Robotikas čempionāta kalendāru varat iepazīties ŠEIT.

Visi pasākumi
25/02/2023
09:00
Siguldas pilsētas vidusskola, Krišjāņa Barona iela 10, Sigulda
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/