Pieteikšanās dalībai nacionālajos stendos izstādēs productronica un Laser World of Photonics
24/02/2023
Minhene (Vācija)
02/02/2023
Autors: LETERA

LIAA ir izsludinājusi pieteikšanos dalībai Latvijas nacionālajos stendos izstādēs productronica un Laser World of Photonics.

! Pieteikšanās abām izstādēm pagarināta līdz 24.februārim.

Ņemot vērā lielo biedru skaitu, kas iepriekšējos gados apmeklēja izstādi klastera projektā, LETERA iniciēja nacionāla stenda organizēšanu productronica 2023. Šī ir pirmā reize, kad LIAA organizē Latvijas nacionālo stendu kādā no nozares lielākajām izstādēm. productronica ir pasaulē lielākā elektronikas izstrādes un ražošanas izstāde, kuru apmeklē gandrīz 20`000 apmeklētāju no 70 valstīm. Izstāde notiks no 14.-17.novembrim Minhenē. Vairāk par izstādi https://productronica.com/en/.

  • Pieteikuma anketa dalībai nacionālajā stendā izstādē productronica pieejama ŠEIT.

Laser World of Photonics 2023 tāpat notiks Minhenē no 27.- 30.jūnijam. Izstādes galvenie virzieni ir biofotonika, datu pārraide, lāzerražošana, optika, optoelektronika un sensoru tehnoloģijas. Vienlaikus ar šo izstādi notiks arī World of Quantum pasākums. LASER World of PHOTONICS vidēji apmeklē 15`000 apmeklētāju no vairāk kā 70 valstīm. Vairāk par izstādi – https://world-of-photonics.com/en/

  • Pieteikuma anketa dalībai nacionālajā stendā izstādē Laser World of Photonics pieejama ŠEIT.

Pieejamais atbalsts dalībai abu izstāžu nacionālajos stendos
Dalība nacionālajā stendā (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, reģistrācijas maksa izstādē) 100% apmērā tiks finansēta no Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas programmas. Tāpat LIAA nodrošinās savu klātienes atbalstu izstādes laikā, kā arī sniegs pakalpojumus potenciālo partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Dalībnieku pašu finansējums
Dalībniekiem būs jāfinansē savu pārstāvju komandējuma (ceļa, dzīvošanas un dienas naudas izmaksas) un eksponātu transportēšanas izmaksas.

Dalības nosacījumi
Stenda platība ir ierobežota, tādēļ LIAA veiks dalībnieku atlasi, izvērtējot pieteikuma anketā norādīto informāciju. Ar kritērijiem varat iepazīties ŠEIT.
Lai piedalītos nacionālajā stendā, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Ja Jums šāds līgums vēl nav noslēgts, tad aicinām operatīvi iesniegt iesniegumu līguma noslēgšanai. Informācija par iesniedzamajiem dokumentiem un iesniegšanas kārtību: www.liaa.gov.lv.
P.S. Ja līdz 20.februārim vēl nav izdevies noslēgt līgumu ar LIAA, tad pieteikuma anketā līguma numura vieta varat norādīt “Iesniegts iesniegums līguma noslēgšanai”.

LIAA kontaktpersona par abām izstādēm:
Georgijs Vojevoda
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta
Vecākais projektu vadītājs
Tel. +371 29246528
Georgijs.Vojevoda@liaa.gov.lv

Visi pasākumi
24/02/2023
Minhene (Vācija)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/