Pieteikšanās tirdzniecības misijai Parīzē
10/01/2023
Parīze (Francija)
27/12/2022
Autors: LETERA

LIAA aicina LETERA biedrus piedalīties tirdzniecības misijā Parīzē, kas norisināsies no 2023. gada 8. līdz 11. februārim.

Vizīte tiek organizēta sadarbībā ar Francijas Uzņēmējdarbības konfederāciju MEDEF, Francijas – Latvijas biznesa padomi. Vizītes ietvaros plānots izvirzīt un pārrunāt Latvijas un Francijas uzņēmēju sadarbības iespējas atjaunojamās enerģijas, zaļo tehnoloģiju un IKT jomā sadarbībā ar Francijas valsts veicināšanas organizācijām attiecīgajās jomās.

Vizītes ietvaros plānots Latvijas – Francijas biznesa forums un B2B tikšanās ar attiecīgo Francijas nozaru uzņēmumiem, kā arī pieredzes apmaiņas vizītes lielo uzņēmumu Parīzes ofisos. Šīs tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu eksportu Francijā un piesaistīt investīcijas Latvijas RIS3 nozaru projektu attīstībai.

Provizoriskā vizītes programma:

  • 8. februāris: pārlidojums Rīga – Parīze
  • 9. februāris: Latvijas – Francijas Biznesa forums un divpusējās tikšanās, oficiālā pieņemšana
  • 10. februāris: Francijas uzņēmumu apmeklējumi, individuālās tikšanās
  • 11. februāris: pārlidojums Parīze – Rīga

Programma tiks papildināta. Vizītes darba valoda – angļu. Vairāk par tirdzniecības misiju un pieteikšanās www.liaa.gov.lv

Tirdzniecības misijas dalībniekiem iespējams saņemt atbalstu organizatorisko izdevumu segšanai un ceļas izmaksu kompensēšanai 80% apmērā.

Kontaktpersona:

Jūlija Ilovaiska
Vecākā projektu vadītāja
+371 67039414
julija.ilovaiska@liaa.gov.lv

Visi pasākumi
10/01/2023
Parīze (Francija)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/