Fizikas komandu olimpiāde
15/01/2023
11:00
Rīga, Valmiera un Daugavpils
11/01/2023
Autors: LETERA

Ja mācies no 8. līdz 12.klasei un Tevi padziļināti interesē fizika, tad aicinām pārbaudīt prasmes, piedaloties Fizikas komandu olimpiādē!

Olimpiādes mērķis ir veicināt interesi par fiziku un tās padziļinātu apguvi skolēnu vidū, attīstīt skolēnu izpratni par sadarbības nozīmi zinātnē, kā arī palīdzēt skolēniem gatavoties nacionāla un starptautiska līmeņa fizikas
sacensībām.

Šogad Fizikas komandu olimpiāde notiks tikai klātienē un pēc reģionālā principa Rīgas, Valmieras un Daugavpils skolās. Olimpiāde norisināsies 5 klašu grupās – 8., 9., 10., 11., 12. klase. Komanda sastāv no 2 līdz 5 skolēniem. Var piedalīties jauktas komandas, bet iedalījums klašu grupā tiks noteikts pēc vecākā skolēna. Visiem komandas locekļiem jābūt vidusskolas, pamatskolas, tehnikuma vai ekvivalentas mācību iestādes audzēkņiem.

Olimpiādē komandām 3 astronomisko stundu laikā būs jāveic vairāki teorētiski uzdevumi, kā arī vismaz viens eksperiments. Tiks atļauts izmantot grāmatas, formulu lapas un kalkulatoru.

Pieteikšanās Fizikas komandu olimpiādei līdz 12.janvārim https://fko.lv/! Mājas lapā varat ieapzīties arī ar plašāku olimpiādes norises aprakstu un nolikumu.

Tāpat kā iepriekšējo gadu, LETERA olimpiādes laureātiem arī šogad pasniegs vērtīgas balvas. Noslēguma ceremonija un apbalvošana plānota februāra pirmās vai otrās nedēļas laikā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Fizikas komandu olimpiādes organizētājiem pa e-pastu: fizikasko@gmail.com

 

Visi pasākumi
15/01/2023
11:00
Rīga, Valmiera un Daugavpils
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/