Pieteikšanās ESI biznesa inkubatoram
01/11/2022
Tiešsaiste
18/10/2022
Autors: LETERA

Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma sociāli atbildīgai un ilgtspējīgai vides uzņēmējdarbībai (ESI) aicina piedalīties biznesa inkubatorā ar iespēju saņemt ikmēneša stipendiju un 4`500 EUR finansējumu prototipa izstrādei. Inkubācijas programmas mērķis ir nodrošināt sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu izstrādi, saņemot atbalstu idejas validācijas procesā caur praktiskiem semināriem un individuālu mentoringu. Kādēļ tiek atbalstīta tieši sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu radīšana? Tādēļ, ka tādējādi ir iespējams samazināt mūsu visu kopīgi radīto negatīvo ietekmi uz vidi, uzlabojot resursu izmantošanu, kā arī veicināt ekonomisko vienlīdzību.

ESI inkubatora programma piedāvā divas apakšprogrammas:

  • FIND YOUR FIT (idejas validācijai un MVP izveidei) – 2 mēnešu garumā
  • PROTOTYPE IT (idejas pilnveidei un prototipa izveidošanai) – 4 mēnešu garumā.

Programma ir atvērta dažādām studentu komandām – gan komandām agrīnā attīstības stadijā, gan jau izveidotiem jaunuzņēmumiem (līdz 3 darbības gadiem), kas meklē papildu impulsu, lai produktus pārbaudītu un ieviestu reālos tirgus apstākļos. Komandai būtu jābūt 2 – 4 cilvēku sastāvā un vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt studentam (bakalaura, profesionālo studiju, maģistra, doktora vai rezidentūras studiju programmās studējošais Latvijā). Piesakoties inkubatora programmai, tiks piedāvāta iespēja:

  • sadarbībā ar uzņēmējiem un nozares profesionāļiem apgūt pamatzināšanas biznesa izveidei un validācijai
  • pieteikties 4`500 EUR finansējumam pirmā prototipa izveidei (programmas PROTOTYPE IT ietvaros)
  • iegūt ikmēneša stipendiju
  • izmantot biroja telpas Rīgā vai Rēzeknē komandas darbam.

Vairāk par ESI biznesa inkubatoru un pieteikšanās: www.inkubators.esi-startup.lv/lv. Pieteikšanās norit tikai elektroniski, iesniedzot pieteikuma formu tiešsaitē.

Pieteikšanās termiņs 1. novembris! 

Inkubatoru organizē studentu inovāciju programma ESI, sadarbībā ar Stokholmas Ekonomikas augstskolu un Techhub Riga.

Programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības nozares un industrijas pārstāvji – Rīgas Ekonomikas Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (LETERA, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija).

Visi pasākumi
01/11/2022
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/