Konkursa “Ekselences balva” skolotājiem fināls
01/11/2022
17:00
Latvijas Universitātes Mazā aula, Raiņa bulvārī 19, Rīga
28/10/2022
Autors: LETERA

Lai novērtētu valstī labākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un vācu valodas skolotājus, kā arī popularizētu mūsdienīgas, efektīvas un radošas mācību darba metodes, Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) rīko konkursu “Ekselences balva”.

“Ekselences balvas” fināla kārta notiks 1. novembrī Rīgas Teikas vidusskolā, tajā piedalīsies 25 spēcīgākie pedagogi no visas Latvijas, kurus balvai pieteikuši pašu skolēni, viņu vecāki un kolēģi. Fināla skolotāji savu meistarību demonstrēs, vadot reālu mācību stundu Rīgas Teikas vidusskolas skolēniem, kā arī analizējot un piedāvājot risinājumus nestandarta mācību situācijai. Balvas pretendentu sniegumu vēros kā kolēģi, tā arī profesionāla žūrija, kuras sastāvā ir LU, Valsts izglītības satura centra eksperti, uzņēmēji (konkrētās nozares profesionāļi) un “Ekselences balvas” 2020 laureāti.

Dienas noslēgumā svinīgā ceremonijā LU Mazajā aulā plkst. 17.00, tiks paziņoti balvas laureāti un sumināti visi dalībnieki.

LETERA ir ilggadīga “Ekselences balvas” atbalstītāja un arī šogad fizikas skolotāji tiks sveikti ar LETERA nodrošinātu naudas balvu.

Visi pasākumi
01/11/2022
17:00
Latvijas Universitātes Mazā aula, Raiņa bulvārī 19, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/