Vebinārs “Intelektuālais īpašums – MVU un Start-Up sadarbībā”
15/11/2022
11:30
Tiešsaiste
11/10/2022
Autors: LETERA

Eiropas Inovācijas padome (European Innovation Council) un Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūra (Small and Medium-sized Enterprises Executive Agency) organizē vebināru “Intelektuālais īpašums – MVU un Start-Up sadarbībā”.

Uzņēmuma intelektuālie un nemateriālie aktīvi ir tā konkurētspējas un izaugsmes atslēga. Tas padara uzņēmumu unikālu – tā intelektuālais īpašums, cilvēki un zīmols! Nevienam nav izgudrojumu monopola, tāpēc, lai ieviestu jauninājumus, saglabātu konkurētspēju un izaugsmi, sadarbība ir būtiska — neatkarīgi no tā, vai tā ir sadarbība pētniecībā vai biznesa sadarbība, lai piekļūtu jauniem tirgiem vai izstrādātu jaunus inovatīvus produktus vai pakalpojumus.

Vebinārā tiks aplūkoti galvenie intelektuālā īpašuma jautājumi, kas jārisina biznesa sadarbībā, jo īpaši attiecībā uz MVU un jaunuzņēmumiem, lai vislabāk izmantotu šos intelektuālos līdzekļus kā stratēģiskus instrumentus konkurētspējas uzturēšanai, izaugsmei un uzņēmējdarbības paplašināšanai un investīciju atbalstam.

Vebināra tēmas:

  • Kā pārvaldīt savu intelektuālo īpašumu pirms biznesa sadarbības uzsākšanas?
  • Intelektuālā īpašuma apsvērumi, izstrādājot sadarbības līgumus
  • Kā izstrādāt startēģijas intelektuālā īpašuma pārvaldībai, aizsardzībai un izmantošanai, lai atbalstītu uzņēmuma biznesa izaugsmi, gatavību investīcijām un ilgtermiņa konkurētspēju?
  • Intelektuālā īpašuma pārvaldība pēc sadarbības uzsākšanas

Dalība vebinārā bez maksas. Reģistrācija ŠEIT.

Darba valdoda – angļu.

Visi pasākumi
15/11/2022
11:30
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/