Pieteikšanās IKT balvai “Platīna pele”
31/10/2022
10:00
Tiešsaiste
11/10/2022
Autors: LETERA

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina LETERA biedrus pieteikties ikgadējai Latvijas IKT balvai “Platīna pele”.

Balva tiek pasniegta, lai atbalstītu Latvijā radītus inovatīvus digitālos risinājumus, tostarp novērtētu uzņēmumu un valsts organizāciju digitālās transformācijas procesus, veicinātu kiberdrošību stiprinošas iniciatīvas Latvijā un celtu izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu – sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta organizācijām un uzņēmumiem, kas sekmē sieviešu iesaisti digitālajos darbos un IT nozarē.

2022. gadā Latvijas IKT balva tiks pasniegta šādās kategorijās: “Uzņēmuma digitālā transformācija” (atsevišķi vērtējot lielos uzņēmumus un MVU); “Valsts digitālā transformācija” (atsevišķi vērtējot sistēmas un pakalpojumus); “Labākais E-skolotājs”; “Labākā kiberdrošību veicinošā iniciatīva”; “Women for IT – sieviešu iesaistes veicināšana digitālajos darbos un IT nozarē”; “Veiksmīgākais E-paraksta integrācijas risinājums”. Nominantu izvērtēšanu veiks kompetenta žūrija, kurā būs eksperti no valsts un privātā sektora, kā arī žurnālisti.

Konkursa nolikums, informācija par nominācijām un pieteikšanās balvai “Platīna pele 2022” – https://likta.lv/platina-pele/. Pieteikumus var iesniegt līdz 2022. gada 31. oktobra plkst. 10:00.

Balvu ieguvēji tiks paziņoti LIKTA ikgadējā konferencē 2022. gada 7. decembrī.

Visi pasākumi
31/10/2022
10:00
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/