LETERA apmācību projekts tuvojas noslēgumam
20/09/2023
Autors: LETERA

LETERA apmācību projekts “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” strauji tuvojas noslēgumam š.g. 31. decembrī un uzņēmumi vēl tikai dažus mēnešus var paspēt piedalīties projekta ietvaros piedāvātajos apmācību kursos.

LETERA apmacību kursu saraksts

Līdz šim uzņēmumi ļoti aktīvi ir izmantojuši iespēju pilnveidot savu darbinieku prasmes un uz doto brīdi LETERA apmācību projektā ir piedalījušies jau 2 550 dalībnieki no 62 uzņēmumiem.

Viens no LETERA asociācijas uzņēmumiem SIA Aerones Engineering raksturo savu pieredzi dalībai projektā šādi:

  • Kāpēc izlēmām piedalīties LETERA projektā? Viens no būtiskākajiem faktoriem, kādēļ izlēmām piedalīties LETERA projektā bija tas, ka LETERA spēj nodrošināt augstas kvalitātes apmācības, kas ir tieši piemērotas uzņēmuma vajadzībām. Tāpat arī ar LETERA vienmēr ir ļoti viegla un operatīva komunikācija, kas arī ir ļoti būtisks faktors.
  • Kādas priekšrocības ir mācoties projekta ietvaros? Viennozīmīgi lielākā priekšrocība ir nodrošinātā iespēja piedalīties augstas kvalitātes apmācību kursos. Tāpat arī pieteikšanās apmācībām un dokumentu kārtošanas procedūra ir salīdzinoši vienkārša gan pirms mācību uzsākšanas, gan arī pēc to noslēguma.
  • Kādi ir uzņēmuma ieguvumi pēc pabeigtām apmācībām un kādi ir uzlabojumi? Būtiskākais ieguvums ir zinošāki un prasmīgāki darbinieki, kuri iegūtās zināšanas spēj likt lietā darba situācijās. Tāpat arī mācībās nodrošinātais izdales materiāls ir ļoti labs, pārdomāts un viegli izmantojams ikdienā.

Vairāk informācijas par LETERA apmācību projektu https://www.letera.lv/projekts/elektronikas-optikas-elektrotehnikas-un-telekomunikacijas-uznemumu-darbinieku-prasmju-pilnveidosana/

Ja vēlaties piedalīties apmācībās, lūdzu sūtiet ziņu uz e-pastu:  apmacibas@letera.lv  vai zvaniet LETERA projekta vadītājai Guntai Birzei, tel.: 67288360.

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/