CovidSafe virsmu produkti – antibakteriāla aizsardzība
09/12/2020
Autors: LETERA

SIA “Silmor” meitasuzņēmums Complete4 nodarbojas ar dažādu elektronisko iekārtu komplektēšanu, bet pandēmijas laikā ir sācis piedāvāt arī dažādu virsmu apstrādi ar antibakteriālu pašlīmējošu materiālu CovidSafe (Patent pending PCT/EP2020/063844).

CovidSafe aizsargmateriāla uzdevums ir likvidēt vīrusus un baktērijas no koplietošanas virsmām, tādējādi pēc iespējas ātrāk pārtraucot infekcijas izplatīšanās ķēdes.

CovidSafe ir efektīvs biocīdpārklājums uz vara un sudraba bāzes, kam piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības. Tas ir iedarbīgs līdzeklis cīņā ar dažādiem vīrusiem, tostarp SARS-CoV-2.

CovidSafe pārklājuma efektivitāte ir testēta. Lai pārliecinātos par materiāla efektivitāti 2020. gada maijā tika veikts pētījums Helsinku universitātes biodrošības 3. līmeņa (BSL3) laboratorijā, uzrādot, ka uz CovidSafe virsmas (vara, sudraba un citu metālu hibrīdmateriāls) uzliktais vīrusa paraugs jau pēc nepilnas minūtes kļūst neaktīvs un kultivētajās šūnās vairs netika novērotas vīrusa augšanas pazīmes. Cits pētījums tika veikts Somijas Net-foodlab. Tika secināts, ka arī dažādu citu vīrusu reakcijas uz CovidSafe materiāla apliecina, ka materiāla antibakteriālā veiktspēja ir izcila jau dažu sekunžu laikā.

Produkta efektivitātes pamatā ir B grupas metālu (pie šīs grupas pieder Au – zelts, Ag – sudrabs, Cu – varš) antibakteriālā iedarbība, kas cilvēcei pazīstama jau tūkstošiem gadu. Pārklājums satur varu un sudrabu, kas ir droši gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem, un neizraisa alerģiskas reakcijas.

Vairāk par CovidSafe lasiet ŠEIT.

Kontakti saziņai un pasūtījumiem:

SIA “Complete4”
+371 29129238
info@complete4.eu

 

 

Visi jaunumi
SILMOR

SILMOR – partneris industriālajā marķēšanā! Ražojam – alumīnija (Metālfoto), nerūsējošā tērauda plāksnītes, vadības klaviatūras, priekšpaneļu uzlīmes, tehniskās uzlīmes, 3D logoprintus. Piedāvājam lāzergravēšanas un sietspiedes pakalpojumus.

Kontakti

Adrese: Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006
Tālrunis: +371 29129238
E-pasts: info@silmor.eu
Mājas lapa: www.silmor.eu

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/