CatchSmart ir veiksmīgi paveikusi kārtējo Latvijas valsts pakalpojumu digitalizācijas posmu Valsts Reģionālās Attīstības Aģentūrai
01/06/2022
Autors: LETERA

SIA “CatchSmart” sadarbībā ar Latvijas IT uzņēmumu SIA “E-Synergy” ir veiksmīgi paveikusi kārtējo Latvijas valsts pakalpojumu digitalizācijas posmu Valsts Reģionālās Attīstības Aģentūrai.

Projekta ietvaros ir izveidots pakalpojumu komplekts, kas paredz korektu datu apmaiņu starp Latvijas Vēstnesis datu bāzi un Teritoriālās Attīstības Plānošanas Sistēmu (TAPIS). Dažādiem biznesa procesiem ir izveidoti dažādi datu nosūtīšanas moduļi. Papildināta TAPIS publiskā daļa, lai korekti attēlotu jaunos dokumentu statusus. No sistēmas izņemti veci mehānismi un veikti dizaina pilnveidojumi. Izveidots Ģeogrāfiskās Informācijas Sistēmas (ĢIS) process, kura rezultātā par teritorijām iegūta informācija no Administratīvo Teritoriju un Vienību Klasifikatora (ATVK) tiek apvienota un ģeotelpiski apstrādāta, lai automātiski novērstu ģeometrijas kļūdas.

Posma rezultātā veiksmīgi integrētas sistēmas, kas ļauj nodrošināt korektu, ātru un lietotājiem ticamu datu apmaiņu, uzlabojot valsts pakalpojumu kvalitāti.

Vairāk par TAPIS projektu https://tapis.gov.lv/

Visi jaunumi
CatchSmart

IT risinājumi un sistēmu izstrāde digitālajai transformācijai. Mēs analizējam biznesa procesus un piedāvājam IT risinājumus, lai pārvaldītu izdevumus un palielinātu produktivitāti, izmantojot digitalizāciju un automatizāciju.

CatchSmart izstrādāta digitālā sistēma OVERSEE – sistēma efektīvai organizācijas resursu pārvaldībai, darba vides sakārtošanai, izmaksu (OPEX) samazināšanai un produktivitātes paaugstināšanai, kas izstrādāta atbilstoši LEAN vadības principiem.

Populārākie OVERSEE sistēmas moduļi:

  • Darba uzdevumu plānošana, deleģēšana, izpildes reģistrēšana
  • Tehnikas, inventāra lietošanas reģistri, uzturēšana
  • Darbinieku pārraudzība
  • Atskaites un analītika uzņēmuma vadībai

Kontakti

Adrese: Brīvības iela 197, Rīga, LV-1039
Kontaktpersona: Svetlana El Žuni
Tālrunis: +371 28666252
E-pasts: sales@catchsmart.com
Mājas lapa: www.catchsmart.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/