Apmācību projekta aktualitātes
29/09/2017
Autors: LETERA

Projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” (projekta Nr. 1.2.2.1/16/A/011) ietvaros kopš 2016. gada jūnija ir noorganizēti 76 unikāli apmācību projekti un apmācīti 309 nozares darbinieki.

Specializācijas jomas, kuras uzņēmumi šobrīd labprātāk izvēlas ir nemainīgi Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IT kursi) un Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženierzinātnes (uzņēmumu iepirkto iekārtu testēšanas un ekspluatācijas apmācības). Kā LETERA šī brīža dati liecina, tad arvien vairāk mūsu nozares uzņēmumi izvēlas apgūt zināšanas tieši pie ārvalstu speciālistiem (Somija, Zviedrija, Francija, Vācija).

Izvērtējot mūsu nozares uzņēmumu vajadzību un interesi, šobrīd koncentrēti strādājam pie uzņēmumu apmācību vajadzību realizēšanas prioritārā secībā:

  • Datorzinātnes (apmācību kursu sarakstu skatīt šeit);
  • Ražošanas inženierzinības un vadība (apmācību kursu sarakstu skatīt šeit);
  • Ražošana un pārstrāde (apmācību kursu sarakstu skatīt šeit);
  • Vides aizsardzība (apmācību kursu sarakstu skatīt šeit).

Ja Jūs vēlaties saņemt vairāk informāciju par apmācību iespējām un atbalsta saņemšanu līdz pat 70%, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Daci Uškeneku, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv.

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/