Pieredzes apmaiņas vizītē apmeklējām “Kompānija NA”
30/11/2023
Autors: LETERA

LETERA biedru pieredzes apmaiņas vizītē “Uzņēmējdarbības un inovāciju rotaļlaukums” plašā pulkā apmeklējām SIA “Kompānija NA”. Uzņēmuma vadītāji Normunds un Aldis aizraujošā stāstījumā vizītes dalībniekus iepazīstināja ar uzņēmumu, ražošanu, produktu evolūciju, ielaušanos pasaules top līmeņa šovbiznesā un pasākumu dzīves aizkulisēm.

Kompānija NA nākamgad gaidāma liela ballīte – apritēs 30 gadi kopš uzņēmuma dibināšanas. Šo gadu laikā Kompānija NA ir izaugusi par vairāk kā simts cilvēku kolektīvu un kļuvusi par lielāko skatuves un gaismu dizaina uzņēmumu Latvijā, kas ražo inovatīvus skatuves gaismekļus, sniedz tehnisko atbalstu un piedāvā risinājumus pasākumu organizēšanai no idejas līdz to realizācijai. Uzņēmums nodarbojas arī ar elektronisko iekārtu izstrādes, kopsalikuma un ražošanas pakalpojumu sniegšanu. Tāpat Kompānija NA ražotie gaismekļi palīdz veiksmīgi cīnīties ar okupantu droniem Ukrainā.

Kompānija NA apgrozījums 2022. gadā pārsniedza 8,5 milj. EUR, kas ir par 33% vairāk kā 2021. gadā. Lielāko daļu no uzņēmuma apgrozījumu veido līgumražošana – ražošanas pakalpojumu sniegšana  elektroniskās mūzikas, vēja ģeneratoru inspekcijas, automatizācijas un citu elektronisko iekārtu izstrādātājiem. Tāpat nozīmīgs segments uzņēmuma darbībā ir gaismu aparatūras un skatuves konstrukciju īre, kā arī iekārtu tirdzniecība.

Liels paldies Kompānija NA par atsaucību un viesmīlību!

Vairāk par Kompāniju NA lasiet https://na.lv

8 FOTO
Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/