Vebinārs “Inovācijas vaučeru atbalsts”
20/05/2024
09:00
Tiešsaiste
10/05/2024
Autors: LETERA

LIAA aicina uzņēmumus piedalīties vebinārā par inovāciju vaučeru atbalsta programmu jaunu produktu izstrādei.

Atbalsta apjoms viena jauna produkta vai tehnoloģijas izstrādei līdz 25 000 EUR. ES fondu līdzfinansējums – līdz pat 100%.

Atbalsts ir pieejams Latvijā reģistrētiem sīkajiem (mikro), mazajiem un vidējiem komersantiem jaunu produktu izstrādei, lai paaugstinātu inovatīvo komersantu īpatsvaru ekonomikā, veidojot sadarbību komersantiem ar pētniecības organizācijām.

Inovāciju vaučeru programmas ietvaros ir paredzēti trīs inovāciju vaučeru atbalsta veidi: iepazīšanās, klasiskais un dizaina vaučers, kuri jāīsteno ārpakalpojuma veidā, piesaistot pakalpojuma sniedzēju, un kas ļaus saņemt atbalstu tehniski ekonomiskai priekšizpētei, rūpnieciskiem pētījumiem, eksperimentālai izstrādei, jaunu produktu vai tehnoloģiju sertificēšanai un testēšanai u.c. Inovāciju vaučeru programmas ietvaros ir paredzēts atbalsts augsti kvalificētu darbinieku piesaistei konkrētu pētniecisku aktivitāšu, tehnoloģisku problēmu risināšanai vai jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai tehnoloģiju izstrādei.

! Pieteikšanās līdz 17.maija plkst.15:00 ŠEIT.

Vebinārs norisināsies Zoom platformā. Pieslēgšanās saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta iepriekšējā dienā.

Semināra noslēgumā paredzēta jautājumu & atbilžu sesija. Lai semināra vadītājs varētu laicīgi sagatavot atbildes, aicinām interesējošos jautājumus iesūtīt jau reģistrēšanās brīdī.

Visi pasākumi
20/05/2024
09:00
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/