Robotikas un Elektronikas diena 2024
18/05/2024
09:00
RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte, Zunda krastmala 10, Rīga
31/01/2024
Autors: LETERA

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātē norisināsies “Robotikas un Elektronikas diena 2024”!

Pasākuma ietvaros norisināsies:

  • Elektronikas konkurss “Jaunais elektroniķis 2024” bērniem un jauniešiem divās sarežģītības pakāpēs
  • Profesionālās kompetences pilnveides seminārs un praktiskā darbnīca skolotājiem par IoT pielietojumu
  • RTU Robotikas čempionāta posms.

Elektronikas konkursa “Jaunais elektroniķis 2024” dalībniekiem būs no dotajām detaļām jāizveido elektroniska vadības shēma, kas jāintegrē velosipēda maketā. Konkurss norisināsies 2 sarežģītības pakāpēs: 1) zemākajā sarežģītības pakāpē – līdz 14 gadu vecumam; 2) augstākajā sarežģītības pakāpē – no 15 gadu vecuma. Skolotāju profesionālās kompetences pilnveides seminārā elektronikas un robotikas tehniskās jaunrades pulciņu un vispārizglītojošo skolu skolotāji, kas darbojas ar skolēniem elektronikas un robotikas jomā, varēs iepazīties ar aktuālo elektronikas nozarē un piedalīties praktiskā darbnīcā par IoT pielietojumu.

Konkursa “Jaunais elektroniķis 2024” nolikums un skolotāju profesionālās kompetences pilnveides semināra un praktiskās darbnīcas par IoT pielietojumu apraksts pieejams ŠEIT.

! Reģistrācija elektronikas konkursam un skolotāju semināram un praktiskajai darbnīcai līdz 2024.gada 14.maijam, aizpildot pieteikumu ŠEIT.

RTU Robotikas čempionāts jau tradicionāli būs arī Latvijas Robotikas čempionāta noslēguma posms, pēc kura tiks kronēti čempioni visas sezonas griezumā. Iepazīties ar RTU Robotikas čempionāta disciplīnām un noteikumiem, kā arī reģistrēties sacensībām varat ŠEIT. Reģistrācija līdz 14.maijam!

Dalība pasākumā ir bez maksas un pasākuma dalībnieki tiks nodrošināti ar siltām pusdienām.

 

Projekts Nr. 5.1.1.2.i.0/3/24/A/CFLA/005
“Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas nozares klasteris”

Visi pasākumi
18/05/2024
09:00
RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte, Zunda krastmala 10, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/