Vācijas pasūtītāju tikšanās ar piegādātājiem no Baltijas valstīm
28/09/2022
Grandior Hotel, Na Poříčí 42, Prague (Čehija)
20/09/2022
Autors: LETERA

! Līdz 28. septembrim iespējams pieteikties CEE Procurement & Supply Forum – Vācijas pasūtītāju tikšanās ar piegādātājiem no Baltijas valstīm.

CEE Procurement & Supply Forum Centrālās un Austrumeiropas valstu ražotājiem tiek rīkots jau astoto reizi. Pasākums ir tikšanās vieta Vācijas ražošanas uzņēmumiem ar potenciālajiem piegādātājiem no Centrālās un Austrumeiropas. Dalība pasākumā paver ļoti labas iespējas arī Baltijas valstu ražotājiem iegūt jaunus pasūtījumus no lieliem Vācijas uzņēmumiem. Iepazīties ar Vācijas uzņēmumiem un to vajadzībām elektronikas jomā varat ŠEIT (“Summary of Buyer Pofile”).

Šogad pasākums notiks 8. un 9. novembrī Prāgā. To organizē Vācijas Iepirkumu un piegāžu asociācija (BME), sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru (AHK) un citām vācu ārvalstu kamerām reģionā.

Pasākumam būs divas daļas:

  • Konference ar lekcijām un semināriem par iepirkumu un apakšuzņēmuma līgumu slēgšanas tēmām
  • Individuālas iepircēju un piegādātāju tikšanās.

Ja vēlaties kļūt par kādu no sarakstā iekļauto uzņēmumu piegādātāju, lūdzam ŠEIT (“Supplier Profile”) aizpildīt informāciju par savu uzņēmumu un līdz 28. septembrim anketu nosūtīt uz e-pastu solveiga.abolina@ahk-balt.org. Vācijas uzņēmumi no visiem pieteikumiem izvēlēsies uzņēmumus, ar kuriem vēlas tikties.

Tikai tad, kad Vācijas uzņēmums(i) būs izvēlējies jūs kā potenciālo piegādātāju, jums būs jāveic saistoša reģistrācija dalībai pasākumā. Dalības maksa būs EUR 295,00.

Individuālo tikšanās grafiku plānots nosūtīt oktobra vidū.

Palšāka informācija par pasākumu un programma pieejama ŠEIT.

Kontaktpersona:

Solveiga Āboliņa
Deutsche Messe AG Hannover pārstāve Latvijā
Hamburg Messe und Congress GmbH pārstāve Latvijā
+371 67321313
solveiga.abolina@ahk-balt.org

 

Visi pasākumi
28/09/2022
Grandior Hotel, Na Poříčí 42, Prague (Čehija)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/