Eiropas digitālās inovācijas centru iespējas uzņēmējiem un valsts atbalsts uzņēmumu digitalizācijai
31/03/2023
13:00
LU Zinātņu māja Jelgavas ielā 3, Rīgā
21/03/2023
Autors: LETERA

Aicinām LETERA biedrus piedalīties seminārā “Eiropas digitālās inovācijas centru iespējas uzņēmējiem un valsts atbalsts uzņēmumu digitalizācijai”.

Seminārā varēsiet iepazīties ar Eiropas digitālās inovāciju centru piedāvātajiem pakalpojumiem uzņēmējiem, kā arī uzzināt aktuālo informāciju par valsts atbalstu uzņēmumu digitālajai transformācijai.

Semināra programma:

  • LU Zinātņu mājas un Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes laboratoriju apskate
  • Eiropas digitālās inovācijas centru iespējas uzņēmējiem un valsts atbalsts uzņēmumu digitalizācijai – Aiga Irmeja, Latvijas IT klasteris
  • Diskusija ar Izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu
  • LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes prezentācija – dekāns Sandris Lācis
  • Dalībnieku pieredzes apmaiņa, sarunas un diskusijas

! Seminārs notiks LETERA biedru kopsapulces ietvaros. Reģistrācija semināram ŠEIT.

Eiropas digitālās inovācijas centri ir izveidoti ES programmas “Digitālā Eiropa” ietvaros. Šādi centri darbojas visās ES dalībvalstīs, lai stiprinātu uzņēmumu ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem visā Eiropā. Latvijā ir izveidoti 2 digitālās inovācijas centri. LETERA, kā projekta partneris, ir iesaistījusies Latvijas IT klastera attīstītajā Eiropas digitālās inovācijas centrā. Vairāk par centriem un to pakalpojumiem www.dih.lv.

LETERA projektā sniegs biedriem konsultācijas par digitālā brieduma testu aizpildīšanu un digitālās ceļa kartes izstrādi. Izpildot digitālā brieduma testu un saņemot digitālās attīstības ceļa karti, uzņēmumi varēs pretendēt uz ES fondu atbalstu ražošanas iekārtu atjaunināšanai un modernizācijai, IT risinājumu iegādei un izstrādei, IT infrastruktūras iegādei, ekspertu konsultācijām un digitālo prasmju pilnveidei.

Projekts “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001)

Projekts “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (EDIHLV; Nr. 101083983)

 

 

Visi pasākumi
31/03/2023
13:00
LU Zinātņu māja Jelgavas ielā 3, Rīgā
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/