LETERA kopā ar biedriem piedalīsies pirmajā Jauno Fiziķu skolas Karjeras forumā
20/02/2024
Autors: LETERA

24.februārī, LU Zinātņu mājā Jelgavas ielā 3 notiks pirmais Jauno Fiziķu skolas Karjeras forums. Kopā ar Jauno Fiziķu Skolu un mūsu biedriem SIA “Aerones”, SIA “Erica Synths”, SIA “Kompānija NA”, SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “SAF Tehnika” centīsimies kliedēt maldīgo priekšstatu, ka fiziķis – tas ir tikai zinātnieks vai skolotājs.

Karjeras forumā skolēni un viņu vecāki varēs uzzināt, cik plašas un bieži nepieminētas iespējas paver eksaktās studijas. Savukārt, industrijas pārstāvjiem būs iespēja uzrunāt un ievirzīt pareizajā gultnē topošos  profesionāļus.

Pasākumā būs pieredzes stāsti no salīdzinoši “svaigiem” absolventiem, interaktīvās spēlēs kopā ar uzņēmumiem, kā arī gala diskusijā ar dažādas jomas pārstāvošiem ekspertiem kopīgi tiks meklēta atbilde uz jautājumu: “Ko darīt ar augstāko izglītību STEM jomā?”

Karjeras foruma programmā:

  • 10:00 Iedvesmas un pieredzes stāsti par karjeras iespējām pēc STEM studiju absolvēšanas
  • 12:00 Interaktīvas un sarunu rosinošās aktivitātēs ar industrijas pārstāvjiem
  • 13:10 Diskusija “Ko es darīšu ar STEM izglītību?”. Piedalās LETERA prezidents Normunds Bergs, Elīna Lidere, Guntars Kitenbergs, Roberts Rimša.

Visā pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar LETERA biedriem Aerones, Erica Synths, Kompānija NA, SAF Tehnika un uzzināt par nepieciešamajām prasmēm un prasībām, lai varētu veidot karjeru šajos uzņēmumos.

Pasākums notiks L`Universs ietvaros. Pirms un pēc Karjeras foruma būs lieliska iespēja LU Zinātņu mājā satikt un apciemot visas LU fakultātes vienuviet.

Aicinām skolēnus apmeklēt Jauno Fiziķu skolas Karjeras forumu un L`Universs! Veiksmīgai karjerai inženiernozaru uzņēmumos izvēle apgūt STEM izglītību ir jāizdara savlaicīgi.

Vairāk par pasākumu https://jfs.lu.lv/karjeras_forums.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/