Latvijas klasteri paraksta saprašanās memorandu par sadarbību klasterizācijas attīstībā
02/07/2019
Autors: LETERA

2019.gada 1.jūlijā LETERA Klasteris un citi vadošie Latvijas nozaru klasteri parakstīja saprašanās memorandu par tālāku sadarbību klasterizācijas attīstībā Latvijā un Eiropā. Šo mērķu sasniegšanai tika nodibināts Latvijas Klasteru Tīkls (Latvian Clusters Network). Jaunizveidotās sadarbības platformas galvenie uzdevumi ir stiprināt Latvijas klasteru sadarbību un integrētu, koordinētu rīcību klasteru un to dalībnieku interešu aizstāvībā un īstenošanā, balstoties uz klasteru sadarbības un attīstības interesēm Latvijā un aiz tās robežām.

Latvijas Klasteru Tīkls ir iesaistījies 11 valstu iniciatīvas grupā, kas veido Eiropas Klasteru Asociāciju (European Cluster Alliance). Eiropas Klasteru Asociācijas izveidi atbalsta Eiropas Komisija un Eiropas Klasteru sadarbības platforma (ECCP).

Latvijas Klasteru Tīkla dalībnieki:
LETERA Klasteris, Pārtikas Produktu Kvalitātes Klasteris, Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris, Latvijas Eksporta klasteris, Latvijas Dzīvības zinātņu nozares attīstības klasteris LifeScience.lv, Gaujas Nacionālā parka tūrisma klasteris, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris, Latvijas Drošības un aizsardzības klasteris, Metālapstrādes klasteris, Drukas un mediju tehnoloģiju klasteris, klasteris CLEANTECH LATVIA, Latvijas koka būvniecības klasteris, Latvijas veselības tūrisma klasteris.

Projekts Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris”

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/