Fotonikas un viedo materiālu klasteris aicina doktorantus izvēlēties pētniecības tēmas
08/02/2021
Autors: LETERA Foto: photonicsireland2018.ie

LETERA Fotonikas un viedo materiālu klasteris, kurā ir apvienojušies uzņēmumi – Light Guide Optics International, EuroLCDs, Evoled, RD ALFA Mikroelektronikas departaments, Lightspace Technologies, GroGlass, Baltic Scientific Instruments un Latvijas Universitātes Cietvielu Fizikas institūts, ir apkopojis nozari interesējošās pētniecības tēmas doktorantiem.

Tēmu saraksts ir pieejams ŠEIT

Tēmu nosaukumi ir angļu valodā, norādot orientējošo līmeni (1 – zems TRL, 2 – vidējs, 3 – augsts). Saraksts tiks katru gadu atjaunots.

Potenciālie doktoranti un pēc-doktoranti, izvēloties savu darbu tēmas no dotā pētniecības tēmu saraksta, var būt droši, ka rezultāti būs nozīmīgi konkrētam uzņēmumam, nozarei un tautsaimniecības attīstībai kopumā. Sarakstu var izmantot arī eksperti, izglītības iestādes un valsts pārvaldes darbinieki, vērtējot nozarei aktualās tēmas.

LETERA Fotonikas un viedo materiālu klastera vēlme ir sekmēt valsts finansēto pētniecības tēmu sadalījumu par labu tādām, kas sekmē eksportu un palielina valsts konkurētspēju.

Informāciju par interesējošo tēmu un tās detalizētu skaidrojumu var saņemt rakstot uz e-pastu: letera@letera.lv

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/