Light Guide Optics International tiek novērtēts ar Latvijas Republikas Ministru kabineta atzinību
16/06/2023
Autors: LETERA

Pasaules vadošais optisko šķiedru un to izstrādājumu ražotājs SIA “Light Guide Optics International” par nopelniem tehnoloģiju inovāciju radīšanā, valsts ekonomiskās izaugsmes veicināšanā un ieguldījumu medicīnas tehnoloģijās pasaulē 2023. gada 2. jūnijā saņēma Latvijas Republikas un Ekonomikas ministrijas atzinību.

Uzņēmumā ražotie produkti tiek izmantoti zinātnē, rūpniecībā un medicīnas nozares vajadzībām. Light Guide Optics International ir pasaules līderis invazīvajā katetru ķirurģijas piederumu ražošanā un tam šobrīd pieder 80 procenti no visas pasaules tirgus. Tas ir viens no lielākajiem Latvijas elektronikas un elektrotehnikas nozares uzņēmumiem, kura apgrozījums 2022. gadā pārsniedza 53 milj. EUR, kas ir par 40% vairāk kā 2021. gadā, un kurš nodarbina 280 darbiniekus.

PASNIEDZOT ATZINĪBAS RAKSTU, EKONOMIKAS MINISTRE ILZE INDRIKSONE NORĀDĪJA: “UZŅĒMĒJDARBĪBĀ, VALSTS PĀRVALDĒ, ZINĀTNĒ, SPORTĀ VAI RADOŠAJĀS NOZARĒS MĒS REDZAM CILVĒKUS AR MISIJU – ATKLĀJOT JAUNAS ZĀLES, AR SAVU TALANTU NESOT LATVIJAS VĀRDU PASAULĒ, RADOT KĀDU INOVĀCIJU, UZTUROT TĪRU VIDI VAI NODROŠINOT LĪDZCILVĒKUS AR NEPIECIEŠAMO ATBALSTU. UN AIZ KATRA ŠĪ CILVĒKA IR KOMANDA, KAS PALĪDZ PIEPILDĪT ŠO SAPNI, ATBALSTA UN LĪDZDARBOJAS, JO TAS IR DARBS LATVIJAI.”

4 FOTO
Visi jaunumi
Light Guide Optics International

Optiskās šķiedras un tās izstrādājumu ražošana medicīnas, industriālam un zinātniskam pielietojumam

Kontakti

Adrese:​ Celtniecības iela 8, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316
Kontaktpersona: Ģirts Polis
Tālrunis: +371 65307175
E-pasts: girts.polis@lightguide.com
Mājas lapa: www.lgoptics.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/