LEITC – Latvijas Elektronikas iekārtu testēšanas centrs
12/03/2019
Autors: LETERA

Akreditēta elektromagnētiskās savietojamības testēšanas laboratorija, kas nodrošina arī CE sertifikāciju EMS jomā atbilstoši vairāk nekā 25 Eiropas Savienības standartiem un direktīvām.

LEITC piedāvā elektronikas ierīču testēšanu:

  • Primārajos testos notiek iekārtas prototipa vispārēja testēšana atbilstoši starptautiskajos standartos noteiktajām normām, neveicot visus standartā noteiktos mērījumus.
    Tie ir nepieciešami, lai, sertificējot iekārtu pirms ražošanas uzsākšanas, samazinātu iespēju saņemt negatīvu akreditētās laboratorijas atzinumu.
  • Akreditētie testi ir viens no svarīgākajiem soļiem CE sertifikāta iegūšanai, kur iekārta tiek testēta piemērojot attiecīgos ES standartus.
    Akreditētie testi nodrošina sertificētus mērījumus, kas pēc tam ļauj virzīt izstrādāto produktu tirgū, piemēram, veikt CE marķēšanu.
    Pēc testa tiek izsniegta testa atsaite. Ja tests ir nokārtots, tajā tiek apstiprināts, ka testētais produkts atbilst ES direktīvām.

Mūsu laboratorijas pakalpojumi ir galvenais ķēdes posms, lai iegūtu apliecinājumu, ka jūsu produktu var marķēt ar CE zīmi un tas atbilst Eiropas drošības direktīvai.

Visi jaunumi
LEITC

Akreditēta elektromagnētiskās savietojamības testēšanas laboratorija, kas nodrošina arī CE sertifikāciju. Zinātniski pētnieciskais darbs EMS izpētes jomā un jaunu tehnoloģiju izstrādē.

Kontakti

Adrese: Āzenes iela 12, Rīga, LV-1048
Kontaktpersona: Uldis Stūre
Tālrunis: +371 22001023
E-pasts: info@leitc.lv
Mājas lapa: www.leitc.lv

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/