HansaMatrix saņem Eiropas Investīciju bankas atbalstu
05/12/2018
Autors: LETERA

Eiropas Investīciju banka apstiprinājusi 10 miljonu eiro ilgtermiņa kvazikapitāla finansējumu augsto tehnoloģiju uzņēmumam “HansaMatrix”

Finansējums apstiprināts ar mērķi atbalstīt “HansaMatrix” grupas plānotās investīcijas 2018.-2020.gadā kopumā 20 miljonu eiro apmērā, finansējums galvenokārt paredzēts produktu pētniecības un attīstības pasākumu līdzfinansējumam, informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmu izstrādei, ražošanas kapacitātes palielināšanai uzņēmuma Ogres un Ventspils ražotnēs un investīcijām ražošanas automatizācijā, veicinot biznesa apjomu izaugsmi.

Eiropas Investīciju bankas viceprezidents Aleksandrs Stubs norādījis, ka Eiropas Investīciju banka ar Junkera plāna atbalstu finansē pirmo privātā sektora projektu Latvijā. “Tas ir nozīmīgs signāls par pašreizējo tirgu un arī signāls šim tirgum. Runājot par Eiropas Investīciju banku, inovācijas jau krietnu laiku ir bijušas galvenā prioritāte, un ir lieliski, ka vēl viens augsto tehnoloģiju uzņēmums nāk no Baltijas valstīm,” sacīja Stubs.

“HansaMatrix” izpilddirektors Ilmārs Osmanis ir lepns par to, ka Eiropas Investīciju banka ir atzinusi “HansaMatrix” par inovatīvu uzņēmumu, kurā ir vērts investēt.

Paredzams, ka šis investīciju projekts veicinās Latvijas rūpniecības nozares turpmāko attīstību un kvalificētu darbvietu izveidi.

3 FOTO

Foto: Evija Trifanova/LETA
Avots: www.la.lv

Visi jaunumi
HansaMatrix

Elektronisko sistēmu izstrāde, projektēšana un ražošana.

Kontakti

Adrese: Akmeņu iela 72, Ogres nov., Ogre, LV-5001
Kontaktpersona: Jānis Sams
Tālrunis: +371 65049088
E-pasts: janis.sams@hansamatrix.com
Mājas lapa: www.hansamatrix.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/