Bigsby Pedal – Gamechanger Audio jaunais produkts
20/06/2022
Autors: LETERA

Jaunais Gamechanger Audio produkts – Bigsby Pedal ir revolucionārs polifoniskais ģitāru toņu pārslēgšanas pedālis, kas ir izlaists sadarbībā ar vienu no pasaules vadošajiem ģitāru ražotājiem Fender.

Gamechanger Audio sadarbība ar Fender, kas ir Bigsby zīmola īpašnieks, aizsākās jau 2019.gadā, kad uzņēmumi vienojās par Bigsby stila toņu maiņas pedāļa izstrādi. Partnerības pamatā bija ideja par jauna, jaudīga pedāļa algoritma izstrādi, lai, saglabājot pedāļa interfeisu pēc iespējas tuvāk orģinālajam Pola Bigsbija dizainam, digitāli piedāvātu Bigsby stila skanējumu. Pēc divu gadu intesnsīva darba tika radīts viens no spējīgākajiem un iedvesmojošākajiem toņa maiņas rīkiem šobrīd tirgū. Kopš prezentācijas Bigsby Pedal ir augsti novērtēts profesionāļu vidū, tostarp saņēma ļoti labas atsauksmes lielākajā ASV mūzikas izstādē The NAMM Show 2022.

Bigsby Pedal darbina SHARC Audio procesors un tam ir izstrādāts īpašs hibrīda algoritms, kas panāk vienmērīgu, polifonisku reāllaika toņa maiņu ar zemiem intervāliem. Bigsby Pedal ir veidots, lai saglabātu elektrisko un akustisko stīgu instrumentu, tostarp basģitāras, ģitāras, mandolīnas, bandžo u.c., dabisko tembru un skanējumu. Ar pedāļa tehnisko specifikāciju varat iepazīties https://gamechangeraudio.com/bigsby-pedal/

Visi jaunumi
Gamechanger Audio

Mūzikas instrumentu ražošana

Kontakti

Adrese: Tomsona iela 33A – 32, Rīga, LV1013
Kontaktpersona: Kristaps Kaļva
E-pasts: kristaps@gamechangeraudio.com
Mājas lapa: www.gamechangeraudio.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/