ASV armija iegādājas Edge Autonomy ražotos dronus Penguin C
08/07/2022
Autors: LETERA; VALIUS VENCKUNAS, AeroTime News

ASV armija iegādājas SIA “Edge Autonomy” ražotos dronus Penguin C. Kā ziņo AeroTime News, Edge Autonomy jau iepriekš ir piegādājusi dronus ASV Aizsardzības departamentam, taču ne tagadējā, ne iepriekšējo darījumu apmēri netiek izpausti.

Penguin C ir līdzīgs slavenajam Bayraktar TB2, taču tas ir ievērojami mazāks un aizņem citu nišu, vienlaikus nodrošinot gandrīz tādu pašu lidošanas ilgumu. Tas ir mazās klases taktiskais bezpilota lidaparāts ar kravnesību līdz 25 kilogramiem, darbības rādiusu 180 kilometri un lidošanas ilgumu līdz 25 stundām. Šis drons ir lieliski piemērots izmaksu ziņā efektīvām izlūkošanas misijām. Ar Penguin C tehnisko rādītāju specifikāciju varat iepazīties ŠEIT.

Edge Autonomy ražo vieglos dronus, kas spēj pārvadāt dažādas iekārtas izlūkošanai (ISR), novērošanai un mērķēšanai, kā arī dronu aprīkojumu, piemēram, palaišanas stacijas, vadības iekārtas u.c. Bez Penguin C uzņēmums ražo arī citus Penguin variantus, tostarp Penguin BE ar elektrisko piedziņu un Penguin B VTOL ar vertikālu pacelšanos un nosēšanos. Interesants fakts, Penguin B ir uzstādījis pasaules rekordu savā klasē ilgākā tiešā lidojuma laikā – 54 stundas un 27 minūtes.

Edge Autonomy ir 2009.gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kas sākotnēji bija pazīstams ar nosaukumu UAV Factory. 2022.gadā uzņēmums apvienojās ar Jennings Aeronautics un tika mainīts tā zīmols. Edge Autonomy ir biroji Mārupē, Kalifornijā un Virdžīnijā. Uzņēmums gan militāra, gan civila pielietojuma produktus eksportē uz vairāk kā 40 valstīm.

Visi jaunumi
Edge Autonomy Riga

Bezpilotu lidaparātu projektēšana un ražošana

Kontakti

Adrese: “Jaunbrīdagi-1”, Mārupes nov., LV-2167
Kontaktpersona: Jānis Vilmanis
E-pasts: jvilmanis@uavfactory.com
Mājas lapa: https://edgeautonomy.io/

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/