Pieteikšanās apmācībām un speciālistu konsultācijām LETERA projektā
07/09/2022
Autors: LETERA

Ir pienācis septembris – skolas gaitu uzsākšanas laiks, un LETERA aicina uzņēmumus pieteikt savus darbiniekus apmācību kursiem un speciālistu konsultācijām, kuras uzņēmumiem būtu nepieciešamas veiksmīgai darbībai un uzņēmuma procesu uzlabošanai.

Pēdējā pusgada laikā vislielākā interese no uzņēmumiem ir bijusi par apmācību kursiem:

  • Projektu vadība
  • Produktīva pakalpojumu vadīšana
  • Produktīva ražošanas vadīšana
  • Hibrīdkomandu vadīšana
  • DevOps ieviešanas principi
  • Stratēģiskais menedžments
  • IPC standartu apmācības
  • Kursi datorzinību un programmēšanas jomā

No speciālistu konsultācijām vispieprasītākās ir par jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmuma ražošanas efektivitātes paaugstināšanu, veicinot komandas sadarbību un pilnveidojot vadītāju līderības prasmes.

Apmācību kursus uzņēmumi var izvēlēties no pašlaik piedāvājumā esošo kursu saraksta vai arī, ja ir interese par specifiskiem apmācību kursiem, tad sazinoties ar LETERA, attiecīgās apmācības tiek noorganizētas. Apmācības un speciālistu konsultācijas notiek gan tiešsaistē, gan klātienē ar pasniedzēju, piesaistot pasniedzējus gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Apmācības un speciālistu konsultācijas tiek organizētas LETERA projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” ietvaros, piedāvājot uzņēmumiem iespēju saņemt ES atbalstu līdz 70% no izmaksām atkarībā no uzņēmuma lieluma.

No projekta uzsākšanas 2016.gada jūnijā līdz šim projektā jau ir piedalījušies 2 045 darbinieki no 57 uzņēmumiem. Projekta īstenošana turpināsies līdz 2023.gada 31.decembrim.

Vairāk informācijas un pieteikšanās apmācībām un speciālistu konsultācijām, sūtot e-pastu uz apmacibas@letera.lv vai zvanot LETERA projekta vadītājai Guntai Birzei pa tālr. 67288360.

 

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/