Ziemassvētku elektronisko dekoru konkursa 2023 noslēgums
15/12/2023
13:00
RTU Inženierzinātņu vidusskola, Kronvalda bulvāris 1, Rīga
20/10/2023
Autors: LETERA

RTU Inženierzinātņu vidusskola rīko “Atklāto Ziemassvētku elektronisko dekoru konkursu 2023”.

Konkursā tiek aicināti piedalīties 9.-12.klases skolēni un tā mērķis ir popularizēt tehnisko jaunradi un radioelektroniku un rosināt audzēkņus praktiski izmantot savas tehniskās zināšanas, gūt sacensību pieredzi un izmēģināt oriģinālus risinājumus. Konkurss ir lieliska iespēja jūsu skolas audzēkņiem izpausties un attīstīt savas prasmes tehniskās jomās!

Konkurss ir domāts visiem – gan lietpratējiem, gan iesācējiem:

  • Iesācēju kategorija – darbi, kuros izmantotas tikai spuldzītes (gaismas diodes) plaknes vai telpiskās figūras
  • Lietpratēju kategorija – darbi, kuros izmantotas spuldzītes, diodes un to komutācijas shēmas, papildinātas ar skaņas vai kustības efektiem, shēmas, kas darbojas pēc noteiktiem algoritmiem vai ar maināmu programmu, oriģināli darbi ar novatoriskiem risinājumiem.

RTU Inženierzinātņu vidusskola aicina piedalīties visu Latvijas skolu audzēkņus, liekot lietā savu iztēli un radot elektroniskus dekorus, kas izgaismos Ziemassvētkus! Turklāt labāko darbu autori tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām no konkursa atbalstītājiem.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Lai pieteiktos konkursam vai iegūtu papildu informāciju, lūdzam, sazināties ar RTU Inženierzinātņu vidusskolas fizikas skolotāju Virgīniju Vītolu pa tālruni 29443536 vai e-pastu virgiinija@gmail.com.

Konkursa darbu pieņemšana notiek no 4.-12.decembrim RTU Inženierzinātņu vidusskolā, Kronvalda bulvārī 1, Rīgā, iepriekš sazinoties ar Virgīniju. Konkursa darbu izstāde notiks no 12.decembra 15.decembrim RTU Inženierzinātņu vidusskolas zālē.

Konkursa noslēgums notiks RTU Inženierzinātņu vidusskolas zālē 15.decembrī no plkst. 13:00-14:30. Konkursa noslēgumā bez apbalvošanas ceremonijas būs arī kliņģeris un populārzinātniska lekcija.

Visi pasākumi
15/12/2023
13:00
RTU Inženierzinātņu vidusskola, Kronvalda bulvāris 1, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/