Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” demo diena
16/06/2021
18:00
Tiešsaiste
11/06/2021
Autors: LETERA

Lai iepazīstinātu ar Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” iekārtu iespējām un piedāvātajiem risinājumiem, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks aicina LETERA biedrus uz darbnīcas tiešsaistes demo dienu. 

Ventspils dizaina darbnīcā “RADE” gan privātpersonām, gan uzņēmējiem iespējams izgatavot un apdrukāt visdažādākos produktus. “RADE” telpās pieejamas dažādas iekārtas, lai savu dizainu pārliktu uz apģērba, plastmasas, metāla, kā arī koka, akrila, dažādiem kompozītmateriāliem un citiem aksesuāriem. Tāpat iespējams printēt fotoattēlus, taisīt uzlīmes un veidot iepakojumu.

Pasākuma laikā “RADE” vadītājs Emīls Anškens pastāstīs par radošu dizaina priekšmetu izgatavošanas iespējām darbnīcā, kā arī atbildēs uz demo dienas dalībnieku uzdotajiem jautājumiem. Lai iedvesmotu radošiem darbiem, dizaina darbnīcas vadītājs parādīs arī praktiskus piemērus par to, ko iespējams izgatavot, izmantojot pieejamās iekārtas.

Plašāka informācija par demo dienu un pieteikšanās www.vatp.lv/rade-demo-diena.

! Informējam, ka no 1.jūnija līdz 31.oktobrim iekārtu izmantošana ir bez maksas, klientiem pašiem nodrošinot tikai materiālus. Klientiem būs pieejamas arī 3 bezmaksas apmācību stundas ar nodrošinātajiem materiāliem, lai apgūtu iekārtas un veiktu testus. Lai izmantotu iekārtas, iepriekš jāpiesakās zvanot uz tālruņa numuru 29523142 vai rakstot uz e-pasta adresi rade@vatp.lv.

Ventspils dizaina darbnīca “RADE” izveidota projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (“Next Generation Micro cities of Europe” (NextGen Microcities)) Nr.UIA03-250 ietvaros.

Visi pasākumi
16/06/2021
18:00
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/