Vebinārs Platformas OrderChamp iespējas vairumtirdzniecībā
23/01/2024
10:00
Tiešsaiste
17/01/2024
Autors: LETERA

Aicinām LETERA biedrus iepazīties ar strauji augošo tirdzniecības platformu “OrderChamp“.

Vebinārs ir paredzēts B2C produktu ražotājiem, kuri meklē jaunus B2B tirdzniecības kanālus Eiropā, un tiešsaistes B2C veikalu veidotājiem.

OrderChamp ir vairumtirdzniecības platforma gan ražotājiem, gan izplatītājiem, kas nodrošina caurspīdīgus nosacījumus un izceļas ar augstu tehnoloģisko attīstības līmeni. Papildus tā piedāvā arī bezsaistes (offline) risinājumus, piemēram, produktu izvietošanas iespējas Nīderlandes vadošajā vairumtirdzniecība cash and carry tipa veikalu ķēdē. Platforma sadarbojas ar vairāk nekā 7000 zīmoliem un ir īpaši populāra Nīderlandē.

Par OrderChamp un platformas sniegtajām iespējām stāstīs Jonatans Maduro (Jonathan Maduro) / Orderchamp Pārdošanas un klientu apmierinātības vadītājs (Head of Sales & Customer Success), kā arī ar savu pārdošanas pieredzi caur platformu dalīsies Māra Lieplapa / uzņēmuma “Plūkt” izpilddirektore un līdzdibinātāja.

Pieteikšanās līdz 22.janvāra plkst.15.00 ŠEIT.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas.

Seminārs norisināsies tiešsaistē, Zoom platformā. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem 1 dienu pirms semināra.

Seminārs tiks ierakstīts un būs pieejams business.gov.lv sadaļā “Materiāli”.

Visi pasākumi
23/01/2024
10:00
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/