Vebinārs “Kā sagatavot izplatīšanas un pārstāvniecības līgumu ar Japānas partneriem?”
29/11/2022
11:30
Tiešsaiste
18/10/2022
Autors: LETERA

Vebinārs “Kā sagatavot izplatīšanas un pārstāvniecības līgumu ar Japānas partneriem?” ir paredzēts Eiropas Savienības uzņēmumiem, kas vēlas attīstīt savu darbību Japānā.

Šī vebināra mērķis ir informēt ES uzņēmumu pārstāvjus par atšķirībām, kas var likt izvēlēties starp izplatīšanas vai pārstāvniecības līgumu, veicot darījumus ar Japānas partneri. Vebināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar specifisko terminoloģiju (kanji), lai atšķirtu šos abus līguma veidus un varētu saprast, kāda veida līgumu japāņu partneris vai konsultants jums piedāvā vai iesaka. Vebinārā sniegtā informācija palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu, kādu līguma veidu izvēlēties, jo nav vienkārši uzsākt komerciālas attiecības ar Japānu, nezinot būtiskākās atšķirības līgumos.

Vebināra tēmas:

  • Izplatīšanas līguma raksturojums
  • Vispārīgie izplatīšanas līguma nosacījumi
  • Tipiskākie likumpārkāpuma piemēri
  • Pārstāvniecības līgums
  • Pārstāvniecības līguma likums

Pieteikšanās vebināram līdz 21. novembrim ŠEITVebināra darba valoda angļu.

Lektore: Lara Vittoria Luisa Tricerri / CEO / Lest Group, ClassNet. Itālijas Tirdzniecības kameras Japānā (ICCJ) partnere, Itālijas Ārlietu un starptautiskās sadarbības ministrijas (MAECI) un Digital T.E.M. Itālijas tirdzniecības aģentūras (ITA/ICE) konsultante ar 25 gadu pieredzi Japānas tirgū (eksports, internacionalizācija un digitalizācija).

Vebināru organizē ES un Japānas rūpnieciskās sadarbības centrs.

Visi pasākumi
29/11/2022
11:30
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/