Vebinārs “Emporium – platforma 5G ekosistēmas dalībnieku biznesa attīstībai un jaunu partnerību veidošanai”
13/10/2021
10:00
Tiešsaiste, Zoom vidē
04/10/2021
Autors: LETERA

Aicinām piedalīties vebinārā “Emporium – platforma 5G ekosistēmas dalībnieku biznesa attīstībai un jaunu partnerību veidošanai”.

2021.gada 5G Techritory foruma ietvaros tika radīta jauna platforma biznesam – Emporium. Tā ir B2B sadarbības un tīklošanās platforma, kas ir radīta, lai veidotu jaunu partnerību iespējas 5G ekosistēmas dalībniekiem. Platformā var dalīties ar savām zināšanām, prezentēt produktus vai pakalpojumus, meklēt jaunus projektus un partnerus, kā arī inovatīvus risinājumus izaicinājumiem.

Vebinārā uzzināsiet: kā izmantot Emporium platformu biznesa attīstībai, tās sniegtās iespējas Latvijas uzņēmumu R&D attīstībai un Eiropas programmu (Digital Europe, IPCEI, Horizon u.c.) līdzekļu piesaistei, kā piereģistrēties un darboties ar platformu, kā arī saņemsiet atbildes uz Jūsu interesējošiem jautājumiem par 5G Techritory un Emporium platformu.

  • Reģistrācija vebināram – ŠEIT.
    Saite dalībai pasākumā tiks nosūtīta uz Jūsu reģistrēto e-pasta adresi.
  • Norise: Zoom vidē
  • Lektori: Neils Kalniņš 5G Techritory un Aiga Irmeja Latvijas IT Klasteris
  • Dalība: Bezmaksas

Vebināru organizē LETERA sadarbībā ar 5G Techritory.

5G Techritory ir forums 5G tehnoloģiju attīstībai un komercializācijai, ar mērķi sekmēt Eiropas ekonomisko konkurētspēju un izaugsmi. Forums pulcē viedokļu līderus, korporāciju vadītājus, zinātniekus un politikas veidotājus no visas pasaules. 2020.gada forumā piedalījās vairāk nekā 2050 dalībnieku no 107 valstīm un 202 augsta līmeņa lektori no 32 valstīm. Vairāk par 5G Techritory un reģistrācija dalībai 2021.gada forumā – www.5gtechritory.com.

 

Projekts Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris”

Visi pasākumi
13/10/2021
10:00
Tiešsaiste, Zoom vidē
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/