Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvjiem ārvalstīs un EEN Latvija darbiniekiem
15/12/2020 - 18/12/2020
09:00
Tiešsaiste (B2B online platformā)
09/12/2020
Autors: LETERA

Esi gatavs apgūt jaunus eksporta tirgus? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstīs, taču ir radušies jautājumi? Aicinām izmantot iespēju un noskaidrot sev aktuālos jautājumus par interesējošo mērķa tirgu!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 16 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, ik gadu tiek rīkotas uzņēmēju tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža). Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību un ar to saistītajiem ierobežojumiem, šogad piedāvājam iespēju tikties ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem online formātā B2B platformā.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem ASV, Apvienotajos Arābu Emirātos, Dānijā, Francijā, Japānā, Dienvidkorejā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Somijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Piedāvājam arī satikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem, kas sniedz jums konsultācijas par LIAA un EEN pieejamo atbalstu. Eiropas Biznesa atbalsta tīkls jeb Enterprise Europe Network ir Eiropas Komisijas projekts, kas sniedz palīdzu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem 65 pasaules valstīs.

Pieteikšanās līdz 14.decembrim. Vietu skaits ierobežots, tāpēc nekavējies – piesakies un atrodi atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem!

Piesakies ŠEIT! Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Kontaktbiržas darba laiks ir no plkst.9.00 līdz 17.00, taču online tikšanās norisināsies atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam. Vienas tikšanās ilgums – 20 minūtes.

Daži soļi, lai varētu virtuāli satikt LIAA un EEN pārstāvjus:

  • Reģistrējies platformā. Ja gribi uzzināt vairāk par reģistrācijas procesu, noskaties video.
  • Aizpildi profilu.
  • Uzaicini uz tikšanām LIAA pārstāvjus un EEN darbiniekus.
  • Pēc tam, kad tikšanās būs apstiprināta, platformā varēsi vienoties par tikšanās laiku.
  • Pārbaudi savas tikšanās platformā
  • Neilgi pirms tikšanas laikā ieej platformā un pievienojies tiešsaistes virtuālajām kabinetam. Nekādu papildus programmu instalēšana nav nepieciešama.

Papildus informācija par platformu:
Jekaterina Vanaga
Jekaterina.vanaga@liaa.gov.lv
26330459

Gadījumā, ja tomēr neizdodas pieteikties kontaktbiržas norādītajiem laikiem, sazinies ar mums un vienosimies par citu iespēju tikties online formātā ar pārstāvi, kurš spēs sniegt atbildes uz Jūsu jautājumiem!

Kontaktpersona saziņai:

Andris Alksnis
Vecākais projektu vadītājs
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2,
Rīga, LV-1442
Mob. tālr. 29455000
andris.alksnis@liaa.gov.lv

Visi pasākumi
15/12/2020 - 18/12/2020
09:00
Tiešsaiste (B2B online platformā)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/