Seminārs Jauna mākoņskaitļošanas pakalpojuma ieviešana IoT sensoru datu analīzes iespēju paplašināšanai un pakalpojuma nepārtrauktības nodrošināšanai
22/02/2024
15:30
AS SAF Tehnika, Ganību dambis 24A, Rīga
14/02/2024
Autors: LETERA

LETERA biedrs AS “SAF Tehnika” aicina uz informatīvo semināru projekta „Jauna mākoņskaitļošanas pakalpojuma ieviešana IoT sensoru datu analīzes iespēju paplašināšanai un pakalpojuma nepārtrauktības nodrošināšanai (SAF Aranet Cloud Analytic)” noslēgumā. Projekts ir īstenots sadarbībā ar Norvēģijas karalistes uzņēmumu, kas nodrošināja zināšanu pārnesi un labāko praksi attiecībā uz pilnīgas rūpnieciskās automatizācijas un IoT sistēmu risinājumiem.

Aranet ir jaunākā AS “SAF Tehnika” produktu līnija – monitoringa sistēma datu uzkrāšanai, agregācijai, analīzei un trauksmes paziņojumiem. Tā ir aprobēta gaisa klimata uzraudzībai, nosakot CO2 koncentrāciju, temperatūru, relatīvo mitrumu un atmosfēras spiedienu, augsnes mitrumu, elektrovadītspeju, fotosintētiski aktīvu radiāciju, svaru, augu stiebru diametru dažādās tautsaimniecības nozarēs, kā arī individuāliem klientiem.

Pasākumā būs iespēja:

  • iepazīties ar projektu, sasniegtajiem rezultātiem, partnerību un īstenošanas gaitu, kā arī Norvēģijas un EEZ finanšu instrumentu un tā sniegtajām iespējām
  • uzzināt par jauno mākoņskaitļošanas pakalpojumu IoT sensoru datu analīzes iespēju paplašināšanai SAF Aranet Cloud Analytic.

! Reģistrācija obligāta. Pieteikuma forma pieejama ŠEIT.

Pasākuma ilgums apmēram 1 stunda.

Visi pasākumi
22/02/2024
15:30
AS SAF Tehnika, Ganību dambis 24A, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/