Seminārs “DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”
15/04/2021
10:00
Tiešsaiste
30/03/2021
Autors: LETERA

Tiešsaistes seminārā “DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs” ražojošiem uzņēmējiem būs iespēja noskaidrot, kas ir Digitālais Inovāciju centrs (DIH) un kāda ir to loma, kā arī varēs uzzināt par:

  • digitālo inovāciju centru nozīmi uzņēmējdarbības veicināšanā;
  • finansiālu atbalstu ražojošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem;
  • iespējām starptautiskos tirgos;
  • vietējiem un starptautiskiem pieredzes stāstiem;
  • industrijas 4.0 un inovācijas aktualitātēm un citiem tematiem.

Pasākumā piedalīsies augsta līmeņa zinātnieki un pieredzējuši uzņēmēji, piemēram, pārstāvji no “FundingBox”, zinātņu doktori no Elektronikas un datorzinātņu institūta un citi. Ikviens no runātājiem dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, uzstājoties ar prezentāciju. Stāsti būs praktiski un ikdienā noderīgi, lai uzņēmējiem būtu skaidri iezīmētas atbalsta iespējas un potenciālie finansējuma iegūšanas avoti, kā arī izpratne par industrijas 4.0 nozīmi šodienas uzņēmējdarbībā. Pasākuma noslēgumā ir plānota paneļdiskusija, kur noskaidrosim, kādi ir “Uzņēmuma izaugsmes ABC”. Ekspertu klātesamība ļaus interesantiem brīvi uzdot savus jautājumus, lai nepastarpināti noskaidrotu sev būtisko.

Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināts reģistrēties ir ikviens uzņēmējs. Pasākuma reģistrācijas forma pieejama šeit: https://ej.uz/MVU_transformacija

Semināru organizē Elektronikas un datorzinātņu institūts, īstenojot iniciatīvu par digitalizācijas attīstības potenciālu “Industrija 4.0” koncepta ietvaros un Digitālo inovāciju centru ieviešanas un to brieduma līmeņa paaugstināšanas paātrināšanu ar mērķi veicināt Eiropas mazo/vidējo uzņēmumu digitalizāciju.

Visi pasākumi
15/04/2021
10:00
Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/