Saruna “Kāpēc jāmācās fizika? Ko varam darīt vairāk, labāk, citādāk?”
09/06/2022
15:00
Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel, Elizabetes iela 73, Rīga
23/05/2022
Autors: LETERA

Aicinām LETERA biedrus uz sarunu par fizikas izglītības popularizēšanu un kvalitātes uzlabošanu.

LETERA biedri ilglaicīgi ir centušies aktīvi iesaistīties izglītības politikas veidošanā, atbalstīt skolēnus un skolotājus, popularizēt fiziku, kā interesantu un vērtīgu jomu gan katra intelektuālai izaugsmei, gan profesionālai izvēlei. Tomēr studējošo interese par dabaszinātnēm ir kritiski zema un vairumam jauniešu zināšanas vidusskolas noslēgumā ir nepietiekamas ne tikai, lai studētu dabaszinātņu jomā, bet arī, lai jēgpilni spriestu par dabaszinātņu tēmām kaut vai pamatlīmenī.

Tāpēc LETERA organizē sarunu savējiem par to, ko mēs varam darīt vairāk, labāk, citādāk fizikas izglītības popularizēšanā un kvalitātes uzlabošanā.

Dalībai lūdzam reģistrēties līdz 6.jūnijam ŠEIT.

Pasākuma plāns:

  • LETERA nozares izglītības ekspertes Mārītes Seiles kopsavilkums par aktualitātēm asociācijas paveiktajā fizikas izglītības stiprināšanā
  • Paneļdiskusija kopā ar Normundu Bergu – LETERA prezidentu, Ģirtu Ozoliņu – LETERA valdes locekli, Mārci Auziņu – LU profesoru, Vjačeslavu Kaščejevu – LU profesoru
  • Kopīgas sarunas un viedokļu apmaiņa. Kā viesi aicināti piedalīties SIA “Tet”, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, VAS “Elektroniskie sakari”, LU, RTU, Rīgas Tehniskās koledžas un Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas pārstāvji.

Projekts Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris”

Visi pasākumi
09/06/2022
15:00
Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel, Elizabetes iela 73, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/