Rīgā ieradīsies Eiropas Kosmosa industrijas lielākie uzņēmumi
20/03/2019
08:00
Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas ielā 3, Rīgā
15/03/2019
Autors: LETERA

Rīgā notiks Kosmosa industrijas diena jeb Sadarbības partneru meklēšanas pasākums (business to business matchmaking event) kosmosa tehnoloģijās, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Kosmosa aģentūru (EKA), Igaunijas Ekonomikas ministriju un Lietuvas Ekonomikas ministriju.

Kosmosa industrijas dienas mērķis ir veicināt sadarbību starp Eiropas kosmosa nozares Lielo sistēmu uzņēmumiem (Airbus Defence and Space, Thales-Alenia Space un OHB Systems) un Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kosmosa industrijas dalībniekiem, kā arī veicināt Baltijas valstu kosmosa industrijas sadarbību.

Kosmosa industrijas dienā piedalīsies 28 uzņēmumi un zinātniskie institūti no Latvijas un Lietuvas, 7 organizācijas no Igaunijas.

Visi Baltijas valstu uzņēmumi un zinātniskās institūcijas, kas darbojas kosmosa tehnoloģijās, dalībai Kosmosa industrijas dienā var pieteikties šeit.

Lai sekmētu zinātnisko institūciju un industrijas sadarbību, dalībniekiem tiks organizētas arī individuālas tikšanās. Pasākuma programma pieejama šeit.

 

Pasākums tiek īstenots projekta 1.1.1.5/17/I/002 “Integrētie nacionālā līmeņa pasākumi Latvijas pētniecības un attīstības interešu pārstāvības stiprināšanai Eiropas pētniecības telpā” ietvaros.

Avots: https://izm.gov.lv/lv
Foto: Airbus

 

Visi pasākumi
20/03/2019
08:00
Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas ielā 3, Rīgā
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/