Pieteikšanās tirdzniecības misijai uz Bostonu
08/05/2023
Bostona (ASV)
25/04/2023
Autors: LETERA

Līdz 8.maijam LIAA aicina Latvijas IT, elektronikas un robotikas sektoru uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijai uz Bostonu (ASV).

Tirdzniecības misija notiks no 11. līdz 17.jūnijam. Piedaloties misijā, varēsiet apmeklēt trīs Bostonā nozīmīgus tehnoloģiju pasākumus: “TECHSPO”, “Drive your business with AI & Machine learning” un “Boston Cybersecurity Conference”. Šie trīs pasākumi apvieno programmētājus, mārketinga speciālistus, tehnoloģiju nodrošinātājus, dizainerus, inovatorus un popularizētājus, kas vēlas noteikt tempu mūsdienu modernajā tehnoloģiju pasaulē. Šo pasākumu dalībniekiem ir iespēja parādīt savus uzņēmumus tūkstošiem patērētāju, visaugstākā kalibra investoriem, preses pārstāvjiem, pieprasītiem talantiem un tehnoloģiju entuziastiem. Tāpat LIAA organizēs plašu B2B tikšanās programmu ar ASV IT (software, AI, cybersecurity, AdTech, MarTech, SaaS technologies), elektronikas un robotikas uzņēmumiem. Bostonā tiek konstruēti jaunākās paaudzes roboti, kas slaveni visā pasaulē!

Pieteikšanās tirdzniecības misijai, programma, dalības un atbalsta nosacījumi www.liaa.gov.lv.

Vēršam uzmanību, ka augustā noslēgsies ES fondu atbalsta programma šādu tirdzniecības misiju organizēšanā, tādēļ aicinām izmantot šo iespēju, kamēr finansējums vēl ir pieejams.

Konatkpersona:

Solvita Gulbe
LIAA ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
direktores vietniece
29479182, solvita.gulbe@liaa.gov.lv

Visi pasākumi
08/05/2023
Bostona (ASV)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/