Pieredzes apmaiņas vizīte VAS “Elektroniskie sakari” un LETERA biedru saliedēšanās pasākums “Lapsu medības”
22/05/2024
10:00
VAS Elektroniskie sakari, Eksporta iela 5, Rīga
07/05/2024
Autors: LETERA

Aicinām LETERA biedrus pieredzes apmaiņas vizītē uz VAS “Elektroniskie sakari” un piedalīties biedru saliedēšanās pasākumā “Lapsu medības”.

Pasākumā varēsiet iepazīties ar VAS “Elektroniskie sakari” (VAS ES) darbības virzieniem, kā arī piedalīties nelielās radiosignālu medībās, tādējādi iepazīstoties ar vienu no VAS ES oriģinālākajiem pakalpojumiem “Lapsu medības”. Šī aktivitāte līdz šim nav atstājusi vēl nevienu vienaldzīgu un sniegs iespēju spēles gaitā iepazīties ar citiem LETERA biedriem un apgūt jaunu kolektīva saliedēšanās veidu.

“Lapsu medības” ir savulaik radioamatieru vidū ļoti populārs radiosporta veids, ko VAS ES ir attīstījusi un pielāgojusi mūsdienu apstākļiem, radot dažādām mērķgrupām intelektuāli izklaidējošu komandu saliedēšanās spēli ar personalizētu leģendu un uzdevumiem. Spēles dalībnieku uzdevums ir ar radiosignālu uztvērēju atrast noteiktā teritorijā izvietotos radiosignālu raidītājus, kas raida dažādās frekvencēs un laikā. Iepriekšēja sagatavošanās spēlei vai specifiskas zināšanas telekomunikāciju jomā nav nepieciešamas. Viss, kas vajadzīgs – ērti apavi un vēlme gūt pozitīvas emocijas.

Pasākuma programma:

  • 9:45 – 10:00 Ierašanās Eksporta ielā 5, Rīga
  • 10:00 – 10:20 Iepazīšanās ar VAS ES darbības profilu un vienu no senākajiem darbības virzieniem – radiofrekvenču spektra uzraudzību
  • 10:20 – 10:45 Sagatavošanās “Lapsu medībām”
  • 10:45 – 12:15 Misijas realizēšana – “Lapsu” meklēšana
  • 12:15 – 13:00 Atgriešanās birojā, uzdevumi
  • 13:00 – 13:30 Sarunas neformālā gaisotnē

! Reģistrācija pasākumam ŠEIT. Reģistrācija obligāta. Lūdzam reģistrēties līdz 20.maija plkst.14:00.

! Pasākumā īpaši tiek aicinātas piedalīties personas, kas uzņēmumos un iestādēs atbild par cilvēkresursu pārvaldību un labbūtības pasākumiem un meklē jaunus veidus, kā veicināt komandas saliedēšanos un radīt pozitīvu darba vidi.

Lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku “lapsu medību” pieredzi, pasākumam ir noteikts ierobežots dalībnieku skaits. Dalībnieki tiks apstiprināti reģistrēšanās kārtībā, tādēļ aicinām nekavēties ar reģistrāciju. No viena uzņēmuma lūdzam pieteikties ne vairāk kā divus pārstāvjus. Pēc reģistrācijas termiņa beigām dalībai apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts.

Projekts Nr. 5.1.1.2.i.0/3/24/A/CFLA/005
“Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas nozares klasteris”

Visi pasākumi
22/05/2024
10:00
VAS Elektroniskie sakari, Eksporta iela 5, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/